Nedir Bu EO.Trade?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Youtube üzerinde falan sıkça reklamını görüyorum. Az önce gireyim bir sitesine bakınayım dedim. Ne yaptıklarını, ne avantajı ve faidesi olduğunu kavrayamadım. Google' da sordum ancak hem bu piyasanın işleyişine pek hakim olmadığımdan hem de düzgün Türkçe kaynak bulamadığımdan (yeterli İngilizce de olmadığından) hikmetini anlamayadım. 

Site üzerinde de %33 bonus için 2 saat kaldı falan ibaresini görünce siz sevgili müritlere bir danışayım dedim. Belki hikmetini bileniniz vardır veya çok matah bir şeydir de haberi olmayan vardır. Bu vesileyle görmüş olur diye konu açtım. Fikir ve görüşlerinizi merakla bekliyorum :)

Site: Eo trade

İlave olarak üyeliktir, yatırımdır düşünen varsa ref linki varmış. Üyeliği refli yaparsa sevinirim. Belki birşeyler tutturulur.

Refli link link

Not: En son ref link veriliyordu. Umarım değişmemiştir. Değiştiyse mod refli linki silebilir ya da cezalandırmadan uyarırsa sevinirim. :)

Edit: Affa sığınarak ref link ekleme

cohndoe tarafından 22/May/18 01:20 tarihinde düzenlenmiştir

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

https://koinbulteni.com/eo-koinin-satisi-baslardi-ve-dort-platformu-sistemin-acilisina-az-kaldi-13783.html Minimum 100 dolar yatırım diyor valla doların değerli olduğu bugünlerde buna para gömülmez :)

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

https://koinbulteni.com/eo-koinin-satisi-baslardi-ve-dort-platformu-sistemin-acilisina-az-kaldi-13783.html Minimum 100 dolar yatırım diyor valla doların değerli olduğu bugünlerde buna para gömülmez :)

BTC'den Ethereum'a ve tanımadığım daha pek çok alt coinden satın alım imkanı veriyor sanırım. O alt coinlerde değerlenme öngörmeyenler belki buraya dönüştürebilir bunda umut varsa. Açtım konuyu bende ne olduğunu bilmeden.

Konudan ayrı olarak şu EZTOKEN' de 5 EZT bakiye var onla BTC alıyorum 21 saatten süre veriyor. hiç ilerlemiyor. keza ethereum da da aynısı oluyor. O 5 ezt yi nereye aktarabilirim ben ya küçük küçük sağa sola dönüştürürüm diye düşünüyorum. Ben becerene kadar 1.9 dolardan 80 dolarlara kadar düştü zati :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
Toplam Hit: 1265 Toplam Mesaj: 3
eo trade kripto coin