folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Neotrinic Gaz Bulutlari Geliyor ( Zeus )

Neotrinic Gaz Bulutlari Geliyor ( Zeus )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek

Selam sevgili dostlar ; kucuk bir bilimsel ayrintiyi muritlerle paylasmak istedim..

Siz bu forum konusunu okurken dunyamiza dogru olabildigince hizla ve yogunlukla 4 adet Neotrinic Gaz bulutu kumesi yaklasmakta..Nedir bu Neotrinic Gaz .. ? Cagimiz bilim adamlarinin hepsinin icaz ettigi yada warmaya calistigi bir nokta war .. GEN muhendisligi ve GEN cozumleri.. Bunun icin sayisiz deney yapilmis ama yine yaradicinin ustunlugu galip gelmis insan oglu Gen ve Kromozom dizinleri arasinda kaybolup gitmis her zaman sinirli olcude bu konuya hakim olabilmislerdir..Konunun ozune donecek olursak ; Neotrinic Gaz aslina bakarsaniz butun bilim adamlarinin yapmaya calistigini hic zahmetsizce yapabilmekte .. Yani 46Kromozom ( X- Y ) uzerinde cok koklu kalici ve hasarsiz degisiklikler yapabilmekte.. Demek istedigim su ; butun gen sifrelerini kendi kafasina gore degistirebilmekte bu Neotrinic gaz.. Ne merem bisi tam olarak bilmyorum ama ; su sekilde bi soru sorabilirsiniz "Madem bu kadar kolay neden NeoTrinic gaz dunyada kullanilmiyor" Hemen cevapliyim .. Arastirmalarima gore Neotrinic gaz Bulutlari dunya atmosferinde uyarlilik icinde olamiyor.Yani bi halta yaramiyor.. Bakalim artik bilim adamlari nasil calismalar yapicak..Ama sunu soliyim eger bu gazi Dunya atmosferinde kullanabilirlerse insanlik tam anlami ile kendi bedenine hakim olabilecek .. Son derece guclu askerler son derece zeki bilim adamlar sn derece yetenekli muzisyenler vs. vs. vs. Son olarak belirtmek isterim ki bu gaz ayni zamanda cok kucuk kumelerle kocaman bi galaksiyi yok edebilir..Endiselenmeyin dunya atmosfere sahip oldugu icin herhangi bi korozyona magruz birakmicak ..

Hack ile bi alakasi olmayabilir .. ama Bilimsel oldugu icin size kendi yorumlarimi yazdim .. Sabriniz ve ilginiz icin tesekkur ederim..

Yorum ve Metin     " ZeuS "

Metinle ilgili butun sorumluluk sadece ZeuS ' a aittir..Herhangi bir sekilde alinti degildir.. Tamami kendime ait bilimsel yaklasim ve analizdir..

-- Resim Sonradan Eklendi --Neotrinic.jpg

Turksun Sen Turk Gibi Davran ey Gafil..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masal75
    masal75's avatar
    Erkek
    paylaştığın için saol dostum cok iyi bilgi vermişsin .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek
    Tesekkurler Dost

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    him evet hakklısın bilim gelişiyor hayal dediklerimiz gerçek olmaz dediklerimiz bir gü gerçekleşecek nasıl bundan 100 yıl önce olmaz dediklerimiz oluyorsa bundan 100 yıl sonrada olmaz dediklerimiz olacak dünya bir satranç gibi :) kazan veya kaybet sadece oyna biraz daha açarmısın bu konuyu kafama yattı merak ettim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek

Sevgili BuZuL ;

Konuyu NeoTrinic Gaz Bulutlari Part 2 Adi altinda acarim.. Ama once Bu bolumun biraz daha okunmasini istiyorum.Konuyla ilgili elimde daha cok bilgi ve sahsimin yaptigi sasirtici arastimalar hatta cok ilginc resimler ve kucuk analizler war.. Bu konu daha bugun acildi Oncelikle biraz okunsun ben Part 2 yi de acarim..

ilgin icin tesekkurler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek
    ZeuS bunu yazdı:

Selam sevgili dostlar ; kucuk bir bilimsel ayrintiyi muritlerle paylasmak istedim..

Siz bu forum konusunu okurken dunyamiza dogru olabildigince hizla ve yogunlukla 4 adet Neotrinic Gaz bulutu kumesi yaklasmakta..Nedir bu Neotrinic Gaz .. ? Cagimiz bilim adamlarinin hepsinin icaz ettigi yada warmaya calistigi bir nokta war .. GEN muhendisligi ve GEN cozumleri.. Bunun icin sayisiz deney yapilmis ama yine yaradicinin ustunlugu galip gelmis insan oglu Gen ve Kromozom dizinleri arasinda kaybolup gitmis her zaman sinirli olcude bu konuya hakim olabilmislerdir..Konunun ozune donecek olursak ; Neotrinic Gaz aslina bakarsaniz butun bilim adamlarinin yapmaya calistigini hic zahmetsizce yapabilmekte .. Yani 46Kromozom ( X- Y ) uzerinde cok koklu kalici ve hasarsiz degisiklikler yapabilmekte.. Demek istedigim su ; butun gen sifrelerini kendi kafasina gore degistirebilmekte bu Neotrinic gaz.. Ne merem bisi tam olarak bilmyorum ama ; su sekilde bi soru sorabilirsiniz "Madem bu kadar kolay neden NeoTrinic gaz dunyada kullanilmiyor" Hemen cevapliyim .. Arastirmalarima gore Neotrinic gaz Bulutlari dunya atmosferinde uyarlilik icinde olamiyor.Yani bi halta yaramiyor.. Bakalim artik bilim adamlari nasil calismalar yapicak..Ama sunu soliyim eger bu gazi Dunya atmosferinde kullanabilirlerse insanlik tam anlami ile kendi bedenine hakim olabilecek .. Son derece guclu askerler son derece zeki bilim adamlar sn derece yetenekli muzisyenler vs. vs. vs. Son olarak belirtmek isterim ki bu gaz ayni zamanda cok kucuk kumelerle kocaman bi galaksiyi yok edebilir..Endiselenmeyin dunya atmosfere sahip oldugu icin herhangi bi korozyona magruz birakmicak ..

Hack ile bi alakasi olmayabilir .. ama Bilimsel oldugu icin size kendi yorumlarimi yazdim .. Sabriniz ve ilginiz icin tesekkur ederim..

Yorum ve Metin     " ZeuS "

Metinle ilgili butun sorumluluk sadece ZeuS ' a aittir..Herhangi bir sekilde alinti degildir.. Tamami kendime ait bilimsel yaklasim ve analizdir..

Tebrikler ne diyebilirim ki ama merak ettim mazur gör.Mesleğin nedir acaba. :)

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek
    Sistem Muhendisiyim Sevgili arkadasim.. Biliyorum benimle alakasi olmayan bir brans yada konsept ama arastirma yapmak icin uzman olmak yada o mesleki dalda calismak sart degil bence.. Cunku uzman olmak icin arastirma yapmali... Bu konuyla cok ilgileniyorum yani Genetik Cozumler ve Dna siralamalari omrum yettigincede bu konu ile ilgili calisma yapip sizlerle ve cevremle paylasicam...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

Zeus kök hücreler hakkında ne düşünüyorsun?

(ne alakaysa artık)

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek

ZeuS bunu yazdı:

Sistem Muhendisiyim Sevgili arkadasim.. Biliyorum benimle alakasi olmayan bir brans yada konsept ama arastirma yapmak icin uzman olmak yada o mesleki dalda calismak sart degil bence.. Cunku uzman olmak icin arastirma yapmali... Bu konuyla cok ilgileniyorum yani Genetik Cozumler ve Dna siralamalari omrum yettigincede bu konu ile ilgili calisma yapip sizlerle ve cevremle paylasicam...

Yanlış anlama sorduğum için

Ama tebrikler inşAllah herkes senin kadar araştırması olur.

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek
    ilginiz icin tesekkur ederim .. Garip bir soru gelmis Kok hucre ile ilgili ne dusunuyorsun seklinde Kok hucre ile ilgili bi Forum Konusu az sonra acilacak Dilerim Okursunuz Tesekkurler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaklaştığını nerden biliyosun kaynak gösterirmisin

Zimbabwe
Toplam Hit: 1890 Toplam Mesaj: 11