Net Uzantılı Alan Adı 4.90₺.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Geçtiğimiz günlerde mail almıştım güzelhostingten. 11 ekim ila 13 ekim arasında net uzantılı domainleri 4.90₺ ye kaydedebiliyoruz. Alım sınırı yok, sadece yeni kayıt ve 1 yıllık olarak geçerli. Güzel bir fırsat gibi geldi. 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

com'lar godaddy de hala 2.20 tl

ilk seferde 2 yillik alirsaniz iki yillik 25 liraya geliyo

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Yabancı firmalara güvenim yok burada sorun olmaz gibi. Biraz domain alim burdan sorunsuz bir yerse. Bir yılı doldurunca tutanları uzatırım. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Yabancı firmalara güvenim yok burada sorun olmaz gibi. Biraz domain alim burdan sorunsuz bir yerse. Bir yılı doldurunca tutanları uzatırım. 

Asıl  tr lere güven olmaz  hocam bknz isimtescil turkticaret vb...  En iyisi yabancı. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Asıl  tr lere güven olmaz  hocam bknz isimtescil turkticaret vb...  En iyisi yabancı. 

TR de sadece ihs kullanıyorum hocam. Godady mi ne işte o bir ara domaini mi bildiğim çaldı. Daha da kullanmadım geri. 

Çaldı derken. Aldığım domainin parasını iade edip sonra domain panelimden kalktı. Ama boşada düşmedi. Hotfiele alakalı domaindi lise zamanmış bir olay.  

Türk olarak sadece İHS kullanıyorumda bu 4 lira olayı için olabilir. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Güzelhosting in yalnızca hostunu kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne dek. Domain olayında da sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NightShadow
    NightShadow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeni domain için godaddy.com, uzatmak için name.com a transfer yapıyorum yıllardır. Sıkıntı yok.

Detayları burda anlattım: http://www.bunutma.com/en-ucuz-domain-alma-ve-yenileme/

NightShadow tarafından 19/Eki/16 16:28 tarihinde düzenlenmiştir

Everything that has a beginning has an end.
Toplam Hit: 1496 Toplam Mesaj: 8
domain domain