Netflix Belgeseli Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, ben zamanında netflix'de izlediğim bir belgeseli tekrar bulamadım.(hesap değişti) internet tabanlı suçlar üzerine bir belgeseldi. Silkroad operasyonundan bahsetti, aynı zamanda "nigerian scam" denen bir tür sahtekarlıktan bahsediyordu. Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

edit:başlık

Dark_Lord tarafından 04/Nis/20 19:54 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Bende merak ettim. Ne acaba? Başka güzel belgesel varsa netflix de önerin hocalar

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Hocam başlığı düzelt istersen

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam başlığı düzelt istersen

Hallettim hocam, sağ ol.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

how to sell drugs online

bu mu

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

how to sell drugs online

bu mu

dizi değildi, belgeseldi. Hepsinde kurgusal olmayan konular işlenmişti.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Deep Web belgeseli

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
Toplam Hit: 1006 Toplam Mesaj: 7
belgesel netflix