folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Netflix Deneme Üyeliği Açıyoruz Dedi Ve Para Kesti

Netflix Deneme Üyeliği Açıyoruz Dedi Ve Para Kesti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Kardeşimin netflix üyeliği ile bağlanıyordum. kendime bir hesap açayım ilk ay ücretsiz sonraki ay da vodafone kampanyası yaparım diye düşünüyordum.

kayıt olurken HD paketi seçmiştim. 26.11.2016 da hesabınızdan 27 küsür lira çekilecek yazıyordu. mecburi kart bilgilerini verdim devam ettim. şimdi aklıma geldi ulan enparaya bi bakayım ne olur ne olmaz dedim.

da ne netflix para çekmiş hemde ücretin tamamını..  yarın sabah desteğe başvuracağım. dikkatli olun hiçbir yerde uyarı vermemişti. ilk ay ücretsiz diye bas bas bağırıyordu site.

Detaylar: İlk defa netlix üyesi oluyorum.

İlk defa benim ismim ve kartım netflix e bildiriliyor.

Ve site ilk ay ücretsiz olacak diye haykırıyordu

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir bilgisayarda çift hesap kullanıldığını anlayıp ücretsiz test hesabından para çekti büyük ihtimalle. İlk ay ücretsiz diye sanal kart ve fake mail ile her ay yeni hesap açanlar yüzünden bu sisteme döndüler anlaşılan.

Müşteri hizmetleri yabancı dilde çok iyi ve anlayışlılar ancak Türkçe destek elamanları Hollanda'da ne kadar gurbetçi varsa oturtmuşlar PC başına ezbere mesaj yazıp duruyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Ayarlardan onu kapatabiliyorsun diye hatırlıyorum. Ben de tanımlamıştım kartı ama sanal kart kullandığımdan çekmeye kalksalar bile alamıyorlar. Malum limit tanımlamıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Ayarlardan onu kapatabiliyorsun diye hatırlıyorum. Ben de tanımlamıştım kartı ama sanal kart kullandığımdan çekmeye kalksalar bile alamıyorlar. Malum limit tanımlamıyorum.

kapattım ama alacağını aldı ilk ay için.

@mkyb hocam  zaman bir uyarı verseydi keşke senin bilgisayardan başka hesaba girmişsin ben sana deneme hesabı açamam paranı alacam deseydi. neyse yarın bir sorayım desteğe. 

verdiğim paraya acımıyyorum asla. sadece niye böyle yamuk yapıyor ona sinirleniyrum

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Netflix nedir?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Netflix nedir?

http://lmgtfy.com/?q=netflix+nedir%3F

wrongly tarafından 27/Eki/16 10:36 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Netflix nedir?

sitemize bekleriz hocam.  http://www.netflixturkiye.org/    kısaca yazayım yine netflix ücretli bir film dizi belgesel vs. izleme platformu.

konuya gelecek olursak destekten yardım iste şimdiye kadar 3 defa deneme üyeliği açtım hiç biri para çekmedi.

Toplam Hit: 1549 Toplam Mesaj: 7
netlix yamuk yaptı