Netgsm Kullananlar Buraya - Düzenledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. baştan mail yoluyla sonunda telefon görüşmesiyle netgsm'e geçtim. ama nasıl geçtim işin esprisi burda (:

şunu iyi hatırlıyorum; yaklaşık 1 ay önce bi cuma günüydü büyük ihtimalle cuma sonrasıydı çünkü cumada hayırlısıyla olması için dua etmiştim. EFT ile ödemesini de yapıp netgsm'e ilk maili attım. sonra bekle bekle cevap yok böyle olduğu için vazgeçtiğimi söyledim paramı geri istedim. gönderdiler de. sonra biri ilgilenmişki olacağı yolunda mail attı. bu ara sim kartım kargoyla geldi. bi ücreti kısmı kalmış, ücretini tekrar gönderdim maili attım bu sefer aradılar gelen sim kartın numarasını aldı. sms atmışlardı dün 19:14'te numaramın taşınacağını. bence dün için en büyük espirisi ramazan ayının ilk günü geçişi yaptım (:

şuanki tarifem; 55428329** numaranıza ait 1 GB + 100 DK + 50 SMS/20.00 TL paketiniz tanımlanmıştır. 01.04.2024 04:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Detayli Bilgi:08503030303   benim gibi adama; dakika zaten kullanamıyordum, sms atacak kimsemde yok (; interneti artık evde wifi açarım zaten çoğunlukla evdeyim dışarıda interneti pek kullanmam, whatsapp içinde sadece haberleşmeye 1GB internet yeter heralde.

netgsm sadece mobil hat değil çok çeşitli hizmetleri var. netgsm'in sitesinde mobil tarfifelere bakın çok çeşit var; https://www.netgsm.com.tr/fiyatlar/mobil-hat  burda en düşüğü 29TL gözüküyor ama bana gelen mailde 20TL diyo. benim engellli muhabbetimden haberleri yok, söylediğimi hiç hatırlamıyorum ama bana gelen maile göre 20TL'cik ödeyecem (((: 

bi telefon faturasına 3 haneli rakamlar ödeyen arkadaşlar bana sövmeyin. sövenlere= bende sizin :DDD yada sizde netgsm kullanın. zaten adamların numara taşıma şeysi var. netgsm kullanan başka mürit var mı?

düzenlemem;

yerli firma galiba. google babada diyoki; 

Ankara'da bir telekomünikasyon servis sağlayıcısı

ankaralı müritler doğru mu?

müritlik yapayım; madem öyle amca, hala, teyze çocuğu burada çalışıyor olabilir, bize de ekmek çıkar (:

ajan1111 tarafından 12/Mar/24 14:38 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bankalardan sms gelmeme sorunu varmış galiba , o çözülürse bende hattı taşıyacagım

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Netgsm kullananlara Bylock kampanyası var.

Mutlaka telefonuna Bylock apk'sını yükle hocam. Yükledikten sonra karakola gidip tutanakla yüklediğini kayıt altına aldırırsan iPhone 15 Pro Max hediye ediyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

bankalardan sms gelmeme sorunu varmış galiba , o çözülürse bende hattı taşıyacagım

he ya sanki öyle bişey okumuşum ama çözmeye çalışıyorlar diye de haberini okumuşum. 

@mkyb

Bylock kampanyası ne hocam? hiç duymamışım. iyi güzel de iphone'yi kim niye gönderiyor?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onetechrfid
    onetechrfid's avatar
    Erkek

İnternetimden memnun değilim. Netgsm internet nasıl kullanan var mı ? Geçiş yapmayı düşünüyorum fiyatlar uygun geldi.

Henüz yok. Taksit bitsin onu da alıcaz (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

By lock yükle kankim

NetGsm kanpanyası

LaNCeLoT tarafından 13/Mar/24 16:05 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

By lock yükle kankim

NetGsm kanpanyası

tamamda nedir bu muhabbet? az açıklaıyıjn hele.

@onetechrfid

ben daha mobil internetini kullanamadım. geç hocam geç bu mobil intenet muhabbetinden başka diğer operatörlerden eksiğini görmedim. fiyatları çok çok uygun. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

mobil internet muhabbetini bu sabah aradım netgsm'i benim konuşabilme durumuma rağmen güzel ilgilendi android telefonum ayarlarda mobil ağlarda yazılması gereken yazıları yazdım mobil internetim de oldu. galiba bu aylık tam 1 ay olmadığı için 20 TL'cik ödeyecem sonra 100dk 50sms 1GB internet= 29 TL'cik ödeyecem (: benim gibi adama yeteeer (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

mobil internet muhabbetini bu sabah aradım netgsm'i benim konuşabilme durumuma rağmen güzel ilgilendi android telefonum ayarlarda mobil ağlarda yazılması gereken yazıları yazdım mobil internetim de oldu. galiba bu aylık tam 1 ay olmadığı için 20 TL'cik ödeyecem sonra 100dk 50sms 1GB internet= 29 TL'cik ödeyecem (: benim gibi adama yeteeer (:

Geçmiş olsun 

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 651 Toplam Mesaj: 10
netgsm kullananlar