folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Netkent.Edu.Tr Netkent Akdeniz Araştırma Ve Bilim Üniversitesi Bilen Var Mı

Netkent.Edu.Tr Netkent Akdeniz Araştırma Ve Bilim Üniversitesi Bilen Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

merhabalar nette denk geldım de yıllık 2 bın lıra ucretı var bılgınız var mı acaba ne dusunuyorsunuz 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Hocam yeni açıldığı için henüz denklikle alakalı bilgi yok 4 sene sonra mezun olanlar sayesinde YÖK denkliği belli olacak fakat üniversite bunu bilerek Türkiye deki üniversite dersleriyle aynı içerikleri veriyor. Ücreti gayet makul 

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Aslında hukuk olsa düşünürdüm ama bu haliyle bana bir şey katar mı şüpheyle bakıyorum.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Denklik durumunun patlama durumundan dolayı çoğu kişi mesafeli duruyor. Rektörü bizim Cumhurbaşkanı ile görüştü felan ama bir mühendisler odası davası geçmişte 2-3 bölümü kapattırmıştı Sakaryadaki vb.

Kamu düşünmüyorsanız olabilir. Yurtdışında yaşıyorsanız veya gitmeyi düşünüyorsanız olabilir. Kaydolmayı düşünüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Tiktok ve bunun reklamından baydım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

up dıyorum ne dıyorsunuz kayıtlar bıtıyormus arkadaslar

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 943 Toplam Mesaj: 6
netkent