folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Netlimiter Programı

Netlimiter Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semihsenturk1
    semihsenturk1's avatar
    Erkek
    NetLimiter programı ile kısıtlama yapılabilirmi.Örneğin aylık 4gb lık kotadan, sadece 2 gb ının kullanımına izin vermesi sağlanabilir mi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Netlimiterin olduğu memlekette kota die bi tabir olmadığından öle bi özellik koymamışlar :)

ama maximum hızı belirlersin... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semihsenturk1
    semihsenturk1's avatar
    Erkek
    teşekkürler.Peki bu işi yapabilecek bildiğiniz program var mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkhanson
    arkhanson's avatar
    Erkek

bu netlimiter'ın emule'de faydasını gören oldu mu?

ben denedim bunu emule'de performansı artırır diye, upload'ı da kıstım, fakat download katır gibi ilerliyodu, bi eyime yaramadı.

ben mi hata yaptııım, yoksa harbi mi işe yaramadı.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edonline
    edonline's avatar
    Erkek
    Ben Uploadı kıstım herhangi bir Download hızında bir yavaşlama olmadı.!!

sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur herkesi sen dost mu sandın belki o agyar olur sadıkane belki o alemde bir dildar olur yar olur agyar olur dildar olur serdar olur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    arkhanson bunu yazdı:
    -----------------------------

bu netlimiter'ın emule'de faydasını gören oldu mu?

ben denedim bunu emule'de performansı artırır diye, upload'ı da kıstım, fakat download katır gibi ilerliyodu, bi eyime yaramadı.

ben mi hata yaptııım, yoksa harbi mi işe yaramadı..

-----------------------------

download ettiğin dosyanın paylaşımı azdır hocam...

birde cok fazla kısarsan, dl/ul oranına göre serverlar seni arkaplana atabiliyor...

emulede sadece bekliceksin... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 888 Toplam Mesaj: 6