folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Netten Satış Yapmayı Düşünüyorum

Netten Satış Yapmayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek

Selam dostlar.Bir arkadaşıma netten satış yapmayı düşünüyoruz.Bu konuda bize bilgi verebilecek ve bu tür sitelerden bilindiklerin adresilerini verebilecekler var mıdır ?

Yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Sessiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Dükkanlar GittiGidiyor

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek
    Teşekkür.Farklıda olabilir.Büyük olması önemli değil.

Sessiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Satacağınız ürün çeşitleri nelerdir?

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek
    Elektronik alet üzerine.Bize sistem lazım nasıl yapabiliriz filan gibisinden.Bilgi almak istiyoruz site yöneticilerinden filan.

Sessiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    2 seçeneğin var. Ya kendi domainini hostunu satın alıp üzerine ücretli yada ücretsiz bir e-ticaret yazılımı kurarsın bu sitenin reklamını yapar satışını yaparsın. Yada hazır e-ticaret sitelerinden mesele gittigidiyor, sahibinden, alcamsatcam gibi sitelerden satarsın

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 1818 Toplam Mesaj: 6