folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Networkçu Guru Abilere Soru İş Hk.

Networkçu Guru Abilere Soru İş Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Bir firmayla görüşmeye gittim karşılıklı olarak anlaştık diyebilirim. Bundan öncesinde tr nin en büyük isp firmalarından birinde çalışmıştım genelde cisco cihazlara destek verdim. Şimdi ki firma Qnap, bulut depolama cihazlarına ve firewall, dvr kameralara destek veriyor. Soru olarak şunu sormak isterim bu dal bambaşka gittim gördüm. Bu işin bana olduki buradan ayrıldım bir iş olanağı sağlar mı ? Kariyerde buna benzer ilanlar göremedim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı
    Bir firmayla görüşmeye gittim karşılıklı olarak anlaştık diyebilirim. Bundan öncesinde tr nin en büyük isp firmalarından birinde çalışmıştım genelde cisco cihazlara destek verdim. Şimdi ki firma Qnap, bulut depolama cihazlarına ve firewall, dvr kameralara destek veriyor. Soru olarak şunu sormak isterim bu dal bambaşka gittim gördüm. Bu işin bana olduki buradan ayrıldım bir iş olanağı sağlar mı ? Kariyerde buna benzer ilanlar göremedim.

anahtar kelime bulut depolama cihazlari hocam is imkani saglamamasi mumkun degil.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 843 Toplam Mesaj: 2
bulut