folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Nfs Underground 93. Bölümden Soora Başka Oynamıyo

Nfs Underground 93. Bölümden Soora Başka Oynamıyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazaruss
    lazaruss's avatar
    Erkek
    herkeze slmlar bu aralar underground olayına accayip takılmıs durumdayım aleti 5 yıldız yaptım tüm sıralamalarda 3. oldum ama noolduysa oyun kilitlendi 93. oyunu oynayamıyom masaüstüne atıyo hemen kendini bendeki alet Cel. 2.0 ghz 256 ddr 64 GEForce2 MX400 gigabyte anakart ben daha napiim kardeşim alette mi sorun var yoksa oyunun kendisinde mi annamadım bu işin bi hal yolu varsa bizde bilelim kaale alıp cevap vereceklere şimdiden tşkkürler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoLiS
    SoLiS's avatar
    Erkek
    aynı sorun bana da oldu bi tunuva da atıyodu bende de savini kaydet sil tekrar yükle olmazsa uyumlulugu win me ye getir

-= To Be OR NoT To Be =-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoLiS
    SoLiS's avatar
    Erkek
    BU ARADA OYUNDA BUG VAR HATIRLATAYIM SEN EN iYiSi GiT www.nfsunderground.com dan patch ini indir en iyisi kesin cözüm

-= To Be OR NoT To Be =-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    wala ben bitirdim..bi problem çıkmadı....şimdi hard da kasıyorum..bnm de anlamadığım bi sürü araba açıldı..ama ortalıkta yok...mystic car meselaaa.alla alla..bende sizin kopya cd de problem war..o dosyalar bozulmuş...ama 1.3 patch çıktı...belki o düzeltir...hatta 1.4 de çıktı gibi......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wildthing
    Wildthing's avatar
    Erkek
    walla geforce2 64 mb mx/400 kart p4 2.0 işlemci 256 ddr sistem var bende... oyunu bitirdim.. hiç sorun olmadı.. cd de bi boqluk olabilir..

still fuckin' death!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_turk
    wolf_turk's avatar
    Erkek
    nfs undergrnd da sınırsız nos açılmıyor değil mi? arkadaşlar birde kullanılan seviyelerden pro açılmamasınınsebebi ne olabilir ? hileler yazıldığı halde

Ödü Varsa Düşmanın Meydan Açık Hazırız; Bu Topraklarda Biz Doğduk,Biz Yaşadık,Biz Varız...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    ilk defa oynadım hardda bitiriverdim hemen arabalar acılıyor hardda trade in de görebilirsin 4 nos 3 turbolu bir rx7 yapmışımki net de bile gecemiyolar deli bişi oldu govde kiti olarak da ikinci tercihdekini kullanın ama bi tek hardda 97 ve 100. yarışda cıkıyo olması lazım

GTR da ii kalkıyor ama ileri viteslerde su koyuyo rx7 daha ii

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCk_ThE_pLaNeT
    HaCk_ThE_pLaNeT's avatar
    Erkek
    walla aynı sorunu bende 104 te yaşadım 2 tane cd deiştirdim ama nafile yaws bilen birileri benide çıtlatsın mailim : nothing1903@yahoo.com saygılar arkadaşlar :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    ben de bitirdim nfs yi bitirince bi boq olcak sandım

bi hatun çıkıyo beyaz mayolu is this your fantasy diyo ekrana daha da yaklaşıyo 1 -2 ses efekti hop bitiyo sora...

Tüm upgradeleri full yaptım manyak zevkli ekran kartınız sağlamsa motion blur özelliğini açın...220 mph top speed yaptım hojalar yani 340 km falan ediyo..

yolu göremiyosun belli hızdan sora müthiş bi oyun...

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wildthing
    Wildthing's avatar
    Erkek
    olm alacanız sikyline ı bide tj diye bi puşt var oyunda unique parçalar takıyo.. alacanız ondan turboyla nos bide drive train dalgametresi.. bak o araba uçuyomu uçmuyomu..

still fuckin' death!..
Toplam Hit: 2310 Toplam Mesaj: 10