Nihat Hatipoğlunun Programında Sorulan Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Nihat Hatipoğlunun iftar öncesi programında sorulan şu salakça sorular harbi bazen bizim memleketinde Araplar gibi çok kolay kandırılıp birbirine düşürülebileceğini düşündürüyor.Aklımda kalan sorular.

Bugün sorulanlar

"Etin üstünü açık bırakırsak cinler eti yer mi?

"Sevenleri ayırmak günah mıdır?"

Daha önceki programlarda sorulanlar

"Odama Justin Bieber programı asıyorum günah mıdır? (Bunu soran çocuktu hadi neyse)"

"Küfür etmek günah mıdır?"

"Benim adım emoş.Bu şeytan ismi diyorlar doğru mudur?"

"Kertenkeleyi bir taşla vurmak sevap mıdır?"

Şimdi öyle adamlar var ki orda o Nihat Hatipoğlu dese ki başı açıkları linç etmek sevaptır millet ciddi ciddi linçe başlar.Bu tür insanlarla Allah sonumuzu hayır etsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Emos değil la emiş olacak :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hocam ben nihathatipoğlunu programına katıldım iftar programına ordaki kalabalıktan biride bendim.

Orda Sorulan sorular nitah hatipoğlu tarafından seçilen sorular , yani daha önceden cevapları çalışılmış sorular .

Onun üzerinden yürüyor program ve onun harici kalkıpta birisi soru soramıyor hiç denk geldiniz mi bilmiyorum bazen çocuklar sorarken ellerinde kağıt vardır he işte o kağıtlarda yazıyor.Eğer inanmayan varsa sultanahmet meydanına 4-5 gibi gidip yerini kapıp konseptmi öğrenebilir :D

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam bunun sebebi hadisler ve kendine bu dini paravan olarak kullanan insanların birilerini kontrol etme maksadıyla uydurduğu

şeylerdir. hadislerin gerçekliğini kabul etmiyorum, mesela o sorulardaki kertenkele öldürmek ile ilgili hadis var, tek vuruşta

öldürdüğünde bilmem ne kadar sevap, iki vuruşta öldürmek şu kadar sevap diye.. kertenkele öldürme ile cennete gideceğine inanan

insanlar var :) cübbeli gibi birileri de bunu savunuyorlar. aynı şey devre idrarı için de, ne bilim yığın yığın pislik uydurmuşlar.. oysa

islamın kaynağı Allah ın da söylediği gibi Kur'an dan başka kaynak aramayın, Allah size yeter.. Benim felsefem böyle, kimileri bana da

"kafir" gözüyle bakıyor ama bu tarz uydurma şeylere izin verdikçe biz gelişemeyiz. Oysa islam ülkelerinin dünyanın en güçlü ülkeleri

olması gerekirken uyduruk hadislerle milleti cahil bırakıp, aman sen düşünme aman çalışma ahirette çalış, sen dua et 1000 kere

istediğin şey gerçekleşir, şundan bundan şefaat iste, zulüm yapanlara otur dua et, bi iş yapma, her işini Allah a bırak.. 

bu felsefe ile yetişiyorlar sonrada neden böyle oluyor.. Bu tarz yolu savunanlar benim için Allah ın bir numaralı düşmanı, fasık

insanlardır. Peygambere iftara atarak, onun adına islam adına ahmak kesiyorlar. İşte bu tarz adi insanları gördükten sonra diyorum ki

Yaşasın Cehennem !!

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Benim de ozellikle dikkatimi cekiyor, angut angut soru soruyorlar. Her kamera ya el sallayip tek elindeki telefonla es dost arayip hava attigini sanmanin yaninda bide hakikaten kendi soracaklari soruyu rezil olmamak adina en yakindaki coluk cocuga sorduruyorlar.Allah ilim sahibi, akilli basli insanlar eylesin, Amin!

Bunlarin yaninda sukur ediyor insan.

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

hocam sen inaniyormusun rastgele birini kaldirip soru cevaplatacaklarini?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

saçma sapan adamlara prim veriyor müslümanlar , bende oturup izliyorum din programlarının çoğunu bütün hepsi saçma sapan hikayeler ve duygusallıkla araya peygamberi şöyle seviyorum böyle seviyorumlarla programı bitiriyorlar, bir kanalda gidip abdülaziz bayındırı alsın program yaptırsın gitsin ihsan eliaçığı alıp program yaptırsın en azından işini araştırarak okuyarak yapan adamlar bunlar gidip diğer hacılar hocalar gibi kafasına göre yada başkalarının düşüncelerini aktarmıyorlar millete

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    milletin o kadar cahil olduğunu düşünmüyorum o sorular önceden ezberletilmiş olabilir bu kadarda millete tepeden bakılmaz ki halk cahil bi siz akıllısınız
Toplam Hit: 2514 Toplam Mesaj: 9