folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Nintendo'nun Unutulmaz Oyunlarından Zelda 3D

Nintendo'nun Unutulmaz Oyunlarından Zelda 3D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

lk kez 1986 yılında, Nintendo Entertainment System (NES) için piyasaya sunulan The Legend of Zelda'dan bu günlere gelen 30 yıllık efsane, birçok kuşağı etkilemeyi başardı.Günümüzün yetişkinlerinin anılarında yaşayan oyun, halen Nintendo'nun güncel platformlarında yeni nesilleri eğlendirmeye devam ediyor.

http://www.zelda30tribute.com/

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

vay Zelda be..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zerda diye okudum bi ara böyle dizi vardı. Nokia 3310'larda besteleyici ile gazeteden baktığım notaları yazarak zil sesi yapardım :

https://www.youtube.com/watch?v=z6axN84izKM

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Benim o zamanlar terminatör adında oyun konsolum vardı sabahtan akşama kadar mario oynar ördek avlardım :) sega oyun konsolum hiç bir zaman olmadı renkli tv miz vardı bir kaç kere oynamıştım tv bozuldu sonra temiz bir dayak yedim dedemden. Sonra köyden siyah beyaz bir televizyon vardı onu getirmiştik oynamaya onunla başladım sonra kaptan tusubanın kasedini aldım baya bir oynamıştım :(

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

hatta kücük paraları tiren raylarının üstüne dizer ateri jetonu yapardım :) şimdi öyle imkanımız kalmadı pc dedikleri içadı cıkardılar :)

WarHead tarafından 05/Nis/16 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

Emekli
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

zeldanın yeni olanı gelecek deniyordu. ama hiç nintendo haberlerini takip edemiyorum. en son ne çıktı bilen?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 1071 Toplam Mesaj: 6
3d zelda nintendo