No Setup.Exe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ancelotti
    ancelotti's avatar
    Erkek
    hii..

I m looking for a program that can restrict to run "Setup.exe" of anyprogram except for admin/the program holder..

Thanks in advance..

You will find the strenght you need in your noble blood. M. Kemal ATATURK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

if you can restrict to run setup.exe, user rename, and run it :)

use this...

Start>Run>gpedit.msc

Local Computer Policy>User Configuration>Administrative Templates>System>

Don't Run Specified Windows Applications.

Click This...

Tick Enabled and Click Show button,

Click Add button

Enter name setup.exe

Ok.. Ok.. Ok..

I'm Perfect :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

hey what's up niga i am turk very kind of the global thx advance vista home love is good.

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bi dakka hoca :D

bende diom lan bu herif yabancıysa keyi benden nası aldı a.k. :D

Baktımki türkmüş :D

Madem türksün nie fantazi yapıon hoca :D

Mademki türksün gösterki ürksün :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek

yeah :D ur site is very popular :P

rene elder brother u are perfect :D

Edit : höynk :S nası ya bu Türkmü yabancımı?nie fantazi yapıon hoca ancelotti fln zaten töbe töbe :D 

Söz gümüşse, altın paradır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olaya bak yaw, :D:P, ingiliz manitası felan var heralde, bağımlılık yapmış ingilizce buna :D :D

edit: açtığı 2 konuda da 'no' var, ingiliz olmasın la bu? :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Thanks brother :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    OK Carl.         gta san anreas:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    tamam boku cıkıo :P

Toplam Hit: 1742 Toplam Mesaj: 9