folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Nokia Asha 311 Mi Yoksa Nokia Asha 309 Mu Alayım Müritler

Nokia Asha 311 Mi Yoksa Nokia Asha 309 Mu Alayım Müritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

Hacılar,sorum belirttiğim gibi,iki model telefon arasında seçim yapacağım,kararsız kaldım,Asha 311 daha bir kafama yattı sistem olarak,neti daha kuvvetli gibi duruyor ama emin de olamadım,Asha 309 da Google Maps var diyor reklamında,diğerinde de mevcut mu ya da yüklenebilir mi,bu cihazlardan kullanan,fikri olan var mıdır acaba aramızda?

Linkler şurada;

http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/asha311/

http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/asha309/

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Asha 311 kendim kullandım diğerini ise elektoworld'de teşhir ürünü olarak inceledim ;

Asha 311 al bence.311'de 1 ghz işlemci ve 128 mb ram var.İşletim sistemi olmadığından 1 ghz telefonu uçuruyor.Ayrıca 311'in tasarımı daha ele oturuyor ve kaliteli diğeri dandik Çin mallarına benziyor.Kameradan fazla bir şey bekleme.Wifi çekimide düşül modemin dibine girmen gerekiyor çekmesi için.Ayrıca ekranına çizilmez diyorlar ama her türlü çiziliyor eğer alırsan ekrana film çektir.Son olarak Asha 311'de güneş altında görülebilen özel ekran var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Citizen bunu yazdı

Asha 311 kendim kullandım diğerini ise elektoworld'de teşhir ürünü olarak inceledim ;

Asha 311 al bence.311'de 1 ghz işlemci ve 128 mb ram var.İşletim sistemi olmadığından 1 ghz telefonu uçuruyor.Ayrıca 311'in tasarımı daha ele oturuyor ve kaliteli diğeri dandik Çin mallarına benziyor.Kameradan fazla bir şey bekleme.Wifi çekimide düşül modemin dibine girmen gerekiyor çekmesi için.Ayrıca ekranına çizilmez diyorlar ama her türlü çiziliyor eğer alırsan ekrana film çektir.Son olarak Asha 311'de güneş altında görülebilen özel ekran var.

bende ekrani filimli kilifli asha 311 var satayim sana hocam :D

garantisi belgesi faturasi vs yok ama garantisi var.09/2012 uretimi olarak gorunuyo 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1294 Toplam Mesaj: 3