Nokia Pc Suite Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thebaby
    thebaby's avatar
    Erkek
    arkadaşlar 6230i telefonuma java oyun atacagım fakat telefonu tam olarak pc ye baglayamadım bağlantısı nasıl yapılır ince bir ayar falanmı istiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    hayir ayar yapilmaz.kutunun icinden cikan cd yi tak sonra pc suiti yukle sonra telefonunu bilgisayara tak usb yle telefonun gelen ekranina pc suiti sec pc dende pc suiti acip baglan butounu tikla bu kadartema oyun melodi herseyi atarsin aslinda oyunla muzigi de atarsinda temada atarsin iste iyi oluyo ben pdf dosyalari alip yolda okuyom kitap okur gibi bende n73 var 6230 i de aynidir sanirsam. ama bugun samsung gordum inceleri oda super biseye benziyo ya

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Abi şu pcsiteyi ne zaman bilgisayarıma kurduysam bilgisayarım ertesi gün göçtü yada performansı farkedilir şeklde düştü (galiba alerjisi var) Mobilemaniger diye bir programvar onu tavsiye ederim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thebaby
    thebaby's avatar
    Erkek
    bende samsung u 700 war bir boka yaramıyor ne sesi iyi çıkıyor nede bir java oyun yükleniyor hiç bir şeye benzemiyor nokiadan vazgeçmeyeceksin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

thebaby bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende samsung u 700 war bir boka yaramıyor ne sesi iyi çıkıyor nede bir java oyun yükleniyor hiç bir şeye benzemiyor nokiadan vazgeçmeyeceksin
    -----------------------------

deme ya bugun bende bi baktim animasyonlari felan guzel gibiydi yaff 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    ya hocam en temizi ya card reader pc suit için yapabileceğin cd varsa bas tak yükle yoksa indir yükle ara kabloyu tak telefondan da bağlanma isteğine pc suit olarak işaretle kabloda falan sorun yoksa iş tamamdır garntı bağlanır

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thebaby
    thebaby's avatar
    Erkek
    arkadaşlar oyunları yüklemenin yolunu buldum fakat 2 tane oyun atabiliyorum en fazla daha telefon hafızasında yer oldugu halde yer yok diyor sebebi ney acaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    telefonun tarihini geriye al dogru tarihi bulabilirsen ise yarayabilir cunku bazilarinda suresi gecmis sertifika diyodu benim basima gelmedi ama oyle duydum bide telefon symbiyanlarin hepsini desteklemiyorda olabilir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

bendede 6233 var aynı program bunuda çalıştırıyor.

birde iddialıyım .

en fazla ses veren ve süper kalietede veren bundan başka yoktur diyorum. varsa yazın .

6230 i lerin babası bu telefon. java programlar konusunda paylaşım yaparsanız sevinirim sevgili mürüd arkadaşlarım.

Temel adalettir .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    abi n73 var bende ama cok kaba bu 6230 i ler en ideal tekefon secildiydi bi ankette

Toplam Hit: 2208 Toplam Mesaj: 10