folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Nokia Symbian 3 Sitesi Arıyorum

Nokia Symbian 3 Sitesi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sempatiik
    sempatiik's avatar
    Erkek

yeni aldığım cep telefonum için ilginç yazılımlar ve Hd oyun için siteler arıyorum ama hep karşıma saçma sapan şeyler çıkıyo eğer aklında bu tür bi site bilen varsa paylaşırsa sevinirim arkadaşlar özellikle şu iphone 4 de tom cat talking programını çok aradım ama bi türlü bulamadım şimdiden teşekkür ederim ilgilenenlere

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

sempatiik bunu yazdı:
    -----------------------------

yeni aldığım cep telefonum için ilginç yazılımlar ve Hd oyun için siteler arıyorum ama hep karşıma saçma sapan şeyler çıkıyo eğer aklında bu tür bi site bilen varsa paylaşırsa sevinirim arkadaşlar özellikle şu iphone 4 de tom cat talking programını çok aradım ama bi türlü bulamadım şimdiden teşekkür ederim ilgilenenlere

Buyur hocam.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    sempatiik bunu yazdı:

Selam.Öncelikle symbian tam bir smartphone değildir.O nedenle hd oyunlar ve dıger smartphonelarda(android,ios,bada) çalışan uygulamaların benzerlerini bile çok zor bulursun. Site olarak sana tavsiyem: www.free-symbian.eu/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sempatiik
    sempatiik's avatar
    Erkek

teşekkür ederim arkadaşlar az çok işimi gördü ama hala daha bu konuda teredütteyim n8 mi yoksa apple mı die bi türlü ısınamadım bu symbian'a

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    htc marka android yuklu bı telefon al.applaneti yukle ***** koyarsın :)
Toplam Hit: 1484 Toplam Mesaj: 5