Nolcak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şimdi kızla konuşmak için aşağıya indim peder beyler geldi peşime bu kdar gizli ne konuşuyon die oda bnm bu kızla çıkmamı istemiyo daha önce epey olaylı ayrıldıydım ne yapacam ben yardım edin bi?

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Şimdi ailen istemiosa zike zike ciddi bişiler olmayacak bu biir..

Ama madem kızda konuşuo o zaman siktir edeceksin babanı buda ikiii :)

Gizli konuş yada postayı koy babana...

Hatta kararları ben vermeliyim, işte benim duygularım bunlar die edebiyat yap :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

valla bence kızla daha once olaylı ayrıldıysanız zaten bu ıs fazla uzun surmez bu yuzden aılenı hele kı babanı karsına alma derım

ama yok kıza harbı guvenıyosan senı sonra pısman etmeyecegıne emınsen :)

babana caktırma konus ıkılı oyna hem babanla kotu olma hem kızdan cayma yanı oyle bı ınce ayar kı bu konusmaları ole bı sevıyeyle ayarla kı olurda kızdan ayrılacak yada kız sana hata yapacak olursa babanın karsısına cıkabılecek yuzun olsun

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Kızla zzaten namus davasına kavga ediyorduk.. Bende dün gece en son kızdan ayrıldım yapacak başka birşey yoktu en iiside böle oldubence

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Ailen her zaman en iyisini bilir. Bende kaç kere kız için posta koydum, ne oldu? Kız ziktrdi gitti yine o kötü anlarımda ailem vardı yanımda. Kızı dene ailesi ile senin aranda kalsa ne yapardı. Oda ailesine posta koyarmıydı. Ona göre davran, acaba bu kız için değer mi de...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    -----------------------------

valla bence kızla daha once olaylı ayrıldıysanız zaten bu ıs fazla uzun surmez bu yuzden aılenı hele kı babanı karsına alma derım

ama yok kıza harbı guvenıyosan senı sonra pısman etmeyecegıne emınsen :)

babana caktırma konus ıkılı oyna hem babanla kotu olma hem kızdan cayma yanı oyle bı ınce ayar kı bu konusmaları ole bı sevıyeyle ayarla kı olurda kızdan ayrılacak yada kız sana hata yapacak olursa babanın karsısına cıkabılecek yuzun olsun

-----------------------------
    vallahi harbi kızsın hacı. bu lafları bir hatundan duyabilmek ne kadar güç bilemezsin...

///////////

urhkanserine katılıyorum. kızın ilerde senin güvenini sarmayacağından emin isen. kararlı ol. ailen sonunda sizin yanınızda olacaktır. ama kıza tam güvenmiyorsan. içinde en ufak bir şüphe varsa aileni kırma.

tekrar diyorum. kızın güvenini sarmayacağından eminsen kararlı ol. yolundan asla dönme.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Overdosee
    Overdosee's avatar
    Erkek
    baba sen bu kizi seviomusun? seviosan mantigini biraz dinle derim peder istemiosa o is yas cunku simidi kalkip sen ne dion baba demekte olmaz en iisi gizli gizli bi sure takil sonra yolver gitsin... Hem zaten daha once olayli ayrilmissin bidaha muhakkak ayrilirsin bu boole gider taaaki siz artk birbirinizden sıkılana kadar ondan dediim gibi yolver gitsin :)

Arkam hep yol önüm hep uçurum...
Toplam Hit: 1034 Toplam Mesaj: 7