Note 10 Stock Rom

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek

Hocalar Selam ;

Xiaomi note 10 pro yurtdışı cihazım recovery ekranında takıldı. Rom olabileceğini düşündüm. Elinde Stock Note 10 pro rom olan veya fikri olan var mı ?

Güzel şeyler paylaştıkça çoğalır :)

Söylediklerinle değil yaptıklarınla yaşarsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://bigota.d.miui.com/V13.0.8.0.SKFIDXM/miui_SWEETIDGlobal_V13.0.8.0.SKFIDXM_27aec8d5ac_12.0.zip

Endonezya rom bu. Bunda arama uygulaması Xiaomi'nin. Aramalarda otomatik ses kaydı gibi ek özelliklerde var.

Kaynak : https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-10-pro-sweet-endonezya-kararli-rom-v13-0-8-0-skfidxm-indirme-baglantilari.137241/

mkyb tarafından 20/Eyl/23 17:17 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kisacArsi
    kisacArsi's avatar
    Erkek

Çok sağol hocam deniyorum.

Söylediklerinle değil yaptıklarınla yaşarsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

Mi Firmware

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Bu kadar tesadüf olur. Note 10 pro var benimde anneme vermeden format atayım dedim ilk kurulum ekranında kalıyor. Konu açmak için girdim buraya ilk konu aynı 😅 gerçi seninki recovery de kalıyor sanırım ben google kurulum ekranında kalıyorum 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Bu kadar tesadüf olur. Note 10 pro var benimde anneme vermeden format atayım dedim ilk kurulum ekranında kalıyor. Konu açmak için girdim buraya ilk konu aynı 😅 gerçi seninki recovery de kalıyor sanırım ben google kurulum ekranında kalıyorum 

sol yukarda da kılıt ısaretı var :) dımı 

senden gmaıl ını hatırlamanı ve gırmenı ıstıyor

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 659 Toplam Mesaj: 6
note10 rom stock