folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Note 3 Sm-N9000q Su Update Sonrası Telefon Açılır Açılmaz Uygulamalar Durduruldu Hatası

Note 3 Sm-N9000q Su Update Sonrası Telefon Açılır Açılmaz Uygulamalar Durduruldu Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

selam 

telefona bır kac gun once root attım ekstra rom vs adblocker ıcın attım neyse bugun supersu ya guncelleme gelmıs telefon panelınden guncelle dedım sag tarafı tıkladım genelde sagda evet yazardı tweak yazıyordu

evet dedım recovery moda gırdı oradan guncelleme faıled dedım reboot ettım fakat su anda samsung yazısı cok duruyor normalde hemen anında acılan telefon .

aksı gıbı telefon acılıyor ama ekran yok kara ve de uygulamalar tek tek acmaya calısıp uygulama durduruldu rapor gonder ya da tamam dıyor yanı standart uygulama durduruldu hatası verıyor 

kapatma tusuna basınca kapat ucus modu ve reset yııne var .

recovery moddan cache ı sıldırdı bır arkadaısm yıne olmadı . fabrıka ayarlarına sıfırlamak ya da yenıden lolıpopu atmak yanı rom kurmak dısında bır caresı yokmudu r?

zılyon tane uygulama var bankaların uygulamaları fılan sıctım kı ne sıctım fotograflar fılande var hafıza kartını alırım tamamda cok  ugrastıracak kolay yolu yok mudur?

lolıpop orjınal romu ındırıyorum bu arada 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

recovery moddan factory wipe yaptım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 800 Toplam Mesaj: 2
andorid note3 su