folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Note2 Ekran Kırılması

Note2 Ekran Kırılması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnknownGod
    UnknownGod's avatar
    Erkek

Hocalar malumunuz bir telefonum vardi titanyum grisi note2.yerde baya suruklendi takla atti.dokunmatik ve spen calisiyor sorun yok.bunun ekran degismesi nasil olur ne kadar olur,var midir dikkat edecegimiz birsey?

Doğal seçilim, evrimin kör saatçisidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

servise yaptırırsan 350-400 arası bi fiyat çekerler dışarda 200'e yaptırırsın ben geçenlerde yaptırmıştım üsküdarda bi yere. ama garantisi varsa garanti kapsamı dışında kalır. adresi verebilirim istersen.

g2k[et]tahribat[dat]com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

400

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Cammi ekranmi ekransa komple degisecek. camsa fon makinasi ile isita isita sok camin siparisini ver gelsin sonra bi camciya git onlarda uv lamba ve yapistiricilar var orda yapistir maliyeti 20-30 lira.

Ama yukarida bahsettigim sabir gerektirir 3 kere bende kirdim camk 1inde ekranla beraber degisti 2. De cami kendim degistirdim. 3. Hala kirik vaziyette ole kullabiyorum.

Youtubede video kaynio bi dunya bak nasil yapildigina cok zor bi islem degil.

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Camı yapıştırmak mesele değilde arada açık kalırsa kötü. Zamanla toz dolar, gece karanlıkta ışık sizar vs. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

eger ekran ile dokunmatik gitti ise 400 tl ye yardimci olurum hocam sadece ust cam catlak ve telefon kullaniliyorsa 100 tl ye yapariz hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

hocam bende geçenlerde note 2 yi kırdım ekran kasa değişti 450 verdim servise .

Toplam Hit: 834 Toplam Mesaj: 7