folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Oculus Cv1 Kablosu (Tamir Edilir Mi? Bulunur Mu?)

Oculus Cv1 Kablosu (Tamir Edilir Mi? Bulunur Mu?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

merhaba hocalar,

cv1 kablomuz bugün hakka doğru yürümüştür,

son durumu şöyle

İçeriden 1-2 kablo kopmuş, tamiri mümkün müdür sizce? HDMI'da ekleme yapmak mümkün değil diye biliyordum yanlışım olabilir.

Not: Bu kablo içinde HDMI ve USB beraber mevcut.

Veya benzer bir şey bulabilir miyiz. CV1 için olmasada. Kasaya giren ucu HDMI + USB dir. Resimde görülen (gözlüğe takılan) uçun tipini ise bilmiyorum geniş samsung uçların genişine benziyor..

eBay Amazonda var sıfırları ama zaman olarak en erken şekilde halletmenin yolunu arıyorum.

yunusemre tarafından 30/Nis/18 21:15 tarihinde düzenlenmiştir

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-oculus-dk2-oyun-vidoe-yedek-parca-hdm-kablo-lensleri-sensoru-481075614/detay 

ilan eski ama satan adamda birşeyler vardır diye tahmin ediyorum 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Sağol hocam, dk2 parçası satıyor eski sürüme ait yani, ama yinede bir umut sordum 

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kopuk kablo görünür biçimdemi, görünür biçimdeyse, lehimle ve poşet dolayarak çakmakla ısıtarak kendi etrafında yapışıklaştırarak parmakların arasında çevir, orjinalinden farkı kalmaz, kesiğinde üzerini poşetle sararak çakmakla ısıttıktan sonra el yordamı ile güzelce bastırdıktan sonra, kabloda kesikte kalmaz..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

@Advanced

500 tl fiyat çekti hocam )

@Shockman

Teşekkürler hocam tamirci bir arkadaşa verdik bakalım tüm kabloları söktü hepsini tek tek lehimliyor şimdi.

Toplam Hit: 1028 Toplam Mesaj: 5
oculus kablo cv1