folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Odev,Yazili İndirmek İcin Script

Odev,Yazili İndirmek İcin Script

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dersanede öğretmenlik yapiyorum. Wordpress websiteleri var. Sömestr tatili için öğrencilere online ödev vereceğiz herkes oradan indirecek. Egitimhane.com ,soru bak.com gibi script var mi bildiğiniz ? Biz yuklryecegiz öğrenciler direk anasayfadan hangi sinifsalar basıp direk indirecekler. Var midir bildiğiniz ?

Edit1: sanal dersane gibi yapmayı düşündük. Tüm ödevleri, yazılı örneklerini oraya koyalım dedik. Efront var dediler indirdim ama o scriptte indiremiyorsun dosyayı. Ben direk anasayfada sınıf kategorilerinden odevler testler insin istiyorum kolayca biz yuklryelim.

TurkForces tarafından 22/Oca/16 08:50 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Pdf/word atsaniz indirseler/goruntuleseler en kolayi oyle olmaz mi?

izzmarit tarafından 22/Oca/16 08:50 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

En son öyle yapacağım Wordpress zaten sistem. Ama biraz prof olsun diye bir doküman bölümü oluşturup ordan tüm sınıfların dosyaları indirilebilir hale getirmek istedik.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Katilbey bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

En son öyle yapacağım Wordpress zaten sistem. Ama biraz prof olsun diye bir doküman bölümü oluşturup ordan tüm sınıfların dosyaları indirilebilir hale getirmek istedik.

http://www.skyerli.org/courses/ 

http://www.skyerli.org/courses/notes.html?c=A401&s=20142

Inceleyeyim dersen pmle user pass vereyim.

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

edmodo.com 'u kullanabilirsiniz.

Go Further
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Domaini blogger a yönlendir.  Omur boyu kullan.  Host ucreti yok, hata yok, yavaşlama yok. Bence oyle ahim sahim bir sey yapmana gerek yok.  Önemli olan öğrenciler içeriğe rahatlıkla ulaşabilsin değil mi

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Başka bir iste üzerinden yapmak istemiyorum halihazırda websitesi var wordpress kurulu. Wordpress File Manager eklentilere baktım fasafiso. Bana gayet basitinden şöyle sol panelde kategoriler olup (örn: 1.sınıf , 2.sınıf, 3.sınıf vs) orta bölümde de dösya isimlerine tıklayıp indirilebilecek bir script arıyorum. Bulamadım hala arkadaşlar. Arkadaşın dediği siteye baktım ama karışık.  Veliler indirmede zorlanabilir gayet basit birşey arıyorum. Veya hangi sistemle bunu yapabilirim ?

edit 1: Wordpressle yapılır fakat orada tüm ekli dosyalar görülmüyor. Veli bir girecek tüm 4.sınıflarla alakalı dosyalara ulaşabilecek. Öğretmenler olarak gerektiginde oraya dosya ekleyebileceğiz. 

Çok araştırdım bulamadım. Efront 'u buldum onda online ders var dosya yükleyebiliyorsun fakat indirmek için bir ton işlemden geçiriyor seni saçma sapan. 

Ben file manager script, file download script, file download tarzı anahtarlarla arıyorum benim dedigim scriptin hangi çeşidine girer acaba ?

TurkForces tarafından 22/Oca/16 17:23 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 740 Toplam Mesaj: 7
dersane script odev