folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Office 2003 Sorunu Yardım Lütfen

Office 2003 Sorunu Yardım Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek
    değerli muridler ben 1 ay önce office setupunu arkadaştan aldım yükledim.sonra pc yavaşladığı için format atcaktım.bu officide program filesden dvdye attım.format attıktan sonra geri dvdden program filese attım işte.worde tıklıyom office geçerli kullanıcı için yüklenmemiş lütfen kur dan tekrar yükleyin diyor.files dosyasından yüklemek için herhangi bir program varmı??
    %3cuda%20ss

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

Selam değerli mürid,

Bazı programları o şekilde kopyala yapıştır yaparsan çalışmaz. Çünkü o programlar windows dizini altın bir çok dll ve ocx dosyaları atıyor ve bunlara ihtiyaç duyuyor.Ayrıca registry dediğimiz {system.dat ve user.dat} kısımlara da bilgilerini, ayarlarıı yazıyor. Şimdi sen program fileste programı kopyaladın ya dediğim iki şeyi?

İşte o yüzden çalışmıyor. Yapacağın şey office i tekrar kurman. tahribat.com da arama yap yada bulamazsan ben bulurum, tekrar indirip kurman gerekecektir. Ve bundan sonra tüm kurulumların böyle olmasına dikkat et. Kopyala yapıştır yerine setup u tercih et :)

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek

artık mecbur yeniden arkadaştan bulacam kotayı dolduruğumdan indiremiyom.

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
Toplam Hit: 1534 Toplam Mesaj: 3