Ofis Cam Film Kaplama Hak Mıdır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Merhabalar Gencler

Bir teknoparkin kulucka merkezinde 12m2 kucuk bir ofisim var. Ofisleri birbirinden ust tarafi cam olan aluminyum kapi ve duvarlarla ayirmis durumdalar, camdan hersey kabak gibi gozuktugunden camlara buzlu film taktim fakat yonetim bunun kaldirilmasini istiyor. Boyle birsey istemeye haklari var mi? Ofis denen seyin ev gibi ozel olmasi gerekmiyor mu? Bu arada elimdeki kira kontratinda bunu yapamayacagima dair bir ibare falan soz konusu degil.

Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Sözleşmede bu durum ile ilgili bir madde veya yönetimin benzeri müdahale hakkı belirtilmemiş ise her türlü yapabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Sözleşmede ve apartman toplantı defterinde bu belirtilmemişse istediğin gibi kullanabilirsin ancak çıkarken muhtemelen sorun çıkarıp camları yeniletmek isteyeceklerdir uygulamayı yaparken dikkat et sökerken de zarar verme bi sıkıntı olmaz.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Bizim burada ki teknopark da (YTU-Davutpaşa) büyük metrekareli ofisleri bölüp ufak ofisler haline getirdiler. herkezde camına buzlu film falan koydu bir sıkıntı yok herkez takılıyor.

O nasıl karar ne alaka.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Bana gebze teknoparkta bir ofis versinler cam olmasada olur arada :D

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Bana gebze teknoparkta bir ofis versinler cam olmasada olur arada :D

Bahsettigim yer gosb teknopark zaten :)

Bu konu ile ilgili cirkeflesicem muhtemelen de, oncesinde hukuki olarak hakli miyim onu ogrenmeye calisiyorum. Isik az giriyormus onu bahane ediyorlar ama ofislere isik girmesini saglamak benim sorumlulugum degil ki, ona gore dizayn etselermis ofisleri. Bir de zaten buzlu cam isik geciriyor, gelir gelmez canimi siktilar ya...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Jaluzi tak sende 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Madem film e izin vermiyolar hocam karton kutuyu dik oda içine yine bişi göremezler o kutuyu oraya neden koydun da diyemezler :D

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

kendini ilah sanan gerizekalı bir memurun işi değilse ben de birşey bilmiyorum demektir.

Toplam Hit: 1239 Toplam Mesaj: 9
kaplama ofis cam filmi