folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ogamede Yardım Tahribat İttifakı Ve Diğer Konularda

Ogamede Yardım Tahribat İttifakı Ve Diğer Konularda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

arkadaşlar yeni başladım pek bilmiyorum.şimdi ben nasıl ordu falan yapacam.tersaneye falan tıklıyorum adam dior  tersane yap :)) izin versen yapacam.

yani ne nasıl yapılır kısa bir açıklama yaparsanız sevinirim.bir de tahribat ittifakına katılmam mümkün mü mümkünse nasıl?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    baba bnede yeni başladım ogamede evren kaç senin bide bendee merak ediom bu tersane olayını ama bi arki dediki tersane kurunca saldırmaya başşlıolarmış sana sen msnini ver konuşak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek
    offff offff siz bu oyunu býrakýnn ....  robot fabrikasý 2 kademe olunca uzay tersanesi yaparsýn zaten sol menüde teknik diye biyer var ordan ne yapýp yapamýyacaðýnýza bakýn iþte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    baba msnini versene be öret accık bize
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    robot fabrikasini 2 kademe yaptıktan sonra terasane açılıyor... sol menüdeki teknik bölümünü kullanmayı öğrenin (ki öğrenmek için uğraşmanıza gerek yok, açtığınızda anlarsınız ne olduğunu) yoksa bu şekilde biraz zor öğrenirsiniz oyunu...

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek
    yav en iyisi http://www.ogame-tr.com a girin tüm ayrıntılarıyla filolar araştırma herşeyi (siteye girince sağ menüye bakın) ordan öğrenebilirsiniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    bence hıc baslama ılk haftalarda bagımlılık yapmıyo sen gemı cıkartınca flan saldırı yapınca ondan sonra ınsan bagımlı oluyo hele bıde gemıler yok olunca :( daha kotu...

ben ılk savunma yapmaya karar verdım gemı memı yapmıcam sımdı dızıyorum 10 tane plazma atıcılar :) hergun 3 tane dızecem yeterlı oldugunu dusundugumde bırakıcam gemı yapıcam tabı savunmamı gecebilene ask olsun :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Bence bırak yaa başa bela bu oyun :)

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    arkadaslar oynamayin lutfen bi saat den sonra oyun sizin hayatınız oluo a.g filolar saat kacda inecek a.g deut yetistiremiosun ben 6.evrendeyim filolari kaldirmasi bi dert inmesi bi dert acaba inerken aydan takib ederlermi walla insan isi degil zamanida icinize aliosunuz nasil gecio bilinmionuz hadi sunu basam hadi su kademeyi yukseltem suna saldiram derken .......

ID no su 19140 olan mürid
Toplam Hit: 1808 Toplam Mesaj: 9