folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Olası Bir Metamask Airdrobundan Faydalanmak İçin

Olası Bir Metamask Airdrobundan Faydalanmak İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Başlıkta da belirttiğim gibi olası bir metamask airdrobundan faydalanmak için ne yapmak gerekir. Metamask cüzdanına sahip olmak yeterli mi yoksa metamaskın içinde yer alan herhangi bir özelliği kullanmış olmak mı gerekli olur sizce ? 

Malum geçen seneki uniswap airdrobunda hesap başına 400 uni dağıttılar şu anki kurla 10.000 dolar yapıyor. 

Metamaskın da bir coin çıkaracağı falan uzun zamandır dillendiriliyor olur da çıkarırsa kaçırmamak için şimdiden ne yapılması gerekiyorsa yapalım da bunu kaçırmayalım. Bu işlerden anlayan müritleri piste davet ediyoruz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

her airdrop farklı şekillerde oluyor.

bazıları önce bi whitelist oluşturuyor, buna metamask cüzdan adresinle başvuru yapman gerekiyor, whitelist e kabul edilirsen işlem yapabiliyorsun.

onun haricinde direkt airdrop atanlar var, mesela şu kadar hacimde şu coini al sat, sana şu kadar şundan vericez diye.

bi de direkt bedava verenler var.

yani her airdrop farklı şekilde ilerliyor, onları takip edip ona göre aksiyon almak gerekli.

coinleri alıp satmak için ise metamask cüzdanı şart tabi, çünkü her coin her borsa olmayabilir.

airdrop takibi için şuraya bakabilirsin hocam.

https://icodrops.com/

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Keyfiyete bağlı. Hiç yapmayabilir. Yapacaksa her cüzdana atabilir. Sadece swap yapana atabilir. En az 10 kere swap yapana atabilir. Bence metamasktan pek beklememek lazım. Herkese verirse bi değeri kalmaz zaten. L2 çözümlerinin betalarına falan katılıp şansını deneyebilirsin. O gibi alanlarda işlemler yapabilirsin. Verirse onlar verir. L2ler bridge'ler falan.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

metamask ın özelinde bilmiyorum ama coinmarketcap in airdrop unu da bi incele hoca bu airdroplara katılırken metamask da ki adresleri veriyorum.

https://www.tahribat.com/forum/coinmarketcap-tum-airdroplar-250296

TxT tarafından 10/Eki/21 22:03 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

metamask ın özelinde bilmiyorum ama coinmarketcap in airdrop unu da bi incele hoca bu airdroplara katılırken metamask da ki adresleri veriyorum.

https://www.tahribat.com/forum/coinmarketcap-tum-airdroplar-250296

takip edeyim bu konuyu gözden kaçırmışım

Toplam Hit: 631 Toplam Mesaj: 5
metamask airdrop