Ön Satis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba arkadaslar   bu ay sonu istanbul a gelmeyi dusunuyorum geldigimde satmayi dusundugum 

MacBook pro i9 2019 ( cizik vuruk vs yok almanca klavye) 

Samsung Z Fold 2 5G (sifir kutusunda) 

Huawei p40 pro ( 6 aylik) 

Tr piyasasini Tam olarak bilmiyorum sahibinden vs platform lara koymadan burdan almak isteyen olursa diye

Sorayim burdan ilgilenen olmassa 5 gun sonra diger platform lara ilan acicam

Istediginiz urune teklif verebilirsiniz 

freeline tarafından 19/Şub/21 02:47 tarihinde düzenlenmiştir

aklın yolu birdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Hocam bilmediğim için soruyorum q klavye ile almanca klavye arasındaki fark nedir? 
    Layoutları aynı gibi gelmişti qwert'den sonrası farklılaşıyormuş :) Teşekkürler.. 

Up olsun.. 

McM tarafından 19/Şub/21 14:34 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Hocam bilmediğim için soruyorum q klavye ile almanca klavye arasındaki fark nedir? 
    Layoutları aynı gibi gelmişti qwert'den sonrası farklılaşıyormuş :) Teşekkürler.. 

Up olsun.. 

ingilizce klavyeye göre en sıkıntılı yönü y ile z nin yeri değişik ( zamanında az y yerine z z yerine y basmadım yurtdışındayken :D ) onun dışında ü ve ö vardı klavyede https://en.wikipedia.org/wiki/German_keyboard_layout tam layoutu burda bulabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonların imei kaydı yoksa hiç uğraşma orada sat hocam. Samsung zaten 17 bin liralık telefon. Kayıt yapılsa 20 bin lira falan eder.

Katlanabilir ekran yeni çıktığı için millet bozulur falan diye almak istemiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonların imei kaydı yoksa hiç uğraşma orada sat hocam. Samsung zaten 17 bin liralık telefon. Kayıt yapılsa 20 bin lira falan eder.

Bana sorun cikarmicaksa pasaportum ile bi tanesini actirabilirim 

aklın yolu birdir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bana sorun cikarmicaksa pasaportum ile bi tanesini actirabilirim 

Sana sorun çıkarmazda alana sorun çıkarır. 3 sene boyunca o telefon sadece senin adına olan hatlar ile çalışacak çünkü.

Pasaport ile telefon kaydı son 1-2 senedir gerek zamlarla gerek yeni prosedürlerle bitirildi gibi bir şey oldu. 

mkyb tarafından 19/Şub/21 15:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

alkol getirsene bize

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

ekran kartı varsa getirsene hocam :)

3080 ler ne kadar, varsa stokta

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    demirci bunu yazdı

Gordugum kadariyla ekrankartlari bu ara peynir ekmek gibi gidiyor

aklın yolu birdir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Olma ihtimali elbette yok ama öyle bir şey olsa da şu IMEI işi bitse, çökse, bir şey yapamasalar..

Elin gâvuru teknolojisini üretiyor, amaç belli. Bizde hop al onu kendine göre yont kullan.. İnsanın elinden alışveriş özgürlüğünü bile çaldılar ..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    freeline bunu yazdı
    demirci bunu yazdı

Gordugum kadariyla ekrankartlari bu ara peynir ekmek gibi gidiyor

https://www.nvidia.com/de-de/shop/geforce/gpu/?page=1&limit=9&locale=de-de&category=GPU&gpu=RTX%203080

Simdilik sadece on siparis gecilebiliyor

Bu arada huawei ve samsung a imei atilamiyormu Yada sadece belli modellere mi atilabiliyor 

freeline tarafından 19/Şub/21 17:46 tarihinde düzenlenmiştir

aklın yolu birdir
Toplam Hit: 1433 Toplam Mesaj: 11
samsung macbook huawei