folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Onamola İçin Degerlendirme Ve SEO Tavsiyeleri

Onamola İçin Degerlendirme Ve SEO Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliosmansert
    aliosmansert's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar,

Onamola için tavsiyeler alabilir miyim ? Seo çalışmaları için ne yapmam gerekiyor ? 

Birde sormak istediğim bir konu facebook sayfasında tum takip edenlerin önüne haber düşmüyor. Bunun için ne yapmam gerekiyor ? 

şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

Not: onamola.com bana aittir.

sert
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hocam birincisi sitenizin hiti yüksek değil anladığım kadarıyla ama şimdiden popup reklam almışsınız.

Ziyaretçi açısından son derece itici gelen reklam türüdür popup reklamları.

Buda doğrudan sitenizde kalma sürelerini bayaa bir düşürmektedir.

Bir diğeri, hosting hizmetini hangi firmadan alıyorsunuz bilmiyorum ama sitenizin açılması ortalama 25-35 saniye arasında sürüyor.

Bu da diğer sitelere oranla en az %1000 daha yavaş olduğunu gösterir sitenizin.

Bana bir anda guzel.net.tr'nin yıllık 10 tl'ye verdiği hostingleri anımsattı.

Deneyeyim dedim, 16mb bağlantı ile sitenizi internal server error hatasına düşürdüm.

Aynı anda 30 ziyaretçiyi bile kaldırmayan bir sisteminiz var.

Tanıtım yazısı alabilirsiniz diyeceğim ama son güncellemeden sonra google tanıtım yazılarına eskisi kadar önem vermiyor anladığım kadarıyla.

Bing ve yandex için istediğin kelimeye tanıtım yazıları sayesinde kolayca çıkabilirsin ama.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliosmansert
    aliosmansert's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hocam birincisi sitenizin hiti yüksek değil anladığım kadarıyla ama şimdiden popup reklam almışsınız.

Ziyaretçi açısından son derece itici gelen reklam türüdür popup reklamları.

Buda doğrudan sitenizde kalma sürelerini bayaa bir düşürmektedir.

Bir diğeri, hosting hizmetini hangi firmadan alıyorsunuz bilmiyorum ama sitenizin açılması ortalama 25-35 saniye arasında sürüyor.

Bu da diğer sitelere oranla en az %1000 daha yavaş olduğunu gösterir sitenizin.

Bana bir anda guzel.net.tr'nin yıllık 10 tl'ye verdiği hostingleri anımsattı.

Deneyeyim dedim, 16mb bağlantı ile sitenizi internal server error hatasına düşürdüm.

Aynı anda 30 ziyaretçiyi bile kaldırmayan bir sisteminiz var.

Tanıtım yazısı alabilirsiniz diyeceğim ama son güncellemeden sonra google tanıtım yazılarına eskisi kadar önem vermiyor anladığım kadarıyla.

Bing ve yandex için istediğin kelimeye tanıtım yazıları sayesinde kolayca çıkabilirsin ama.

Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Popup reklamını denemek amaçlı ekledim. sizinde dediğiniz gibi kullanıcıları rahatsız ediyor.

Hosting olarak bluehostu kullanıyorum ama dediğiniz gibi çok yavaş açılıyor. 

Site bu arada iki aylık.  

Tekrar teşekkürler tavsiyeleriniz için.

aliosmansert tarafından 27/Oca/16 14:44 tarihinde düzenlenmiştir

sert
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

güzel tasarım, baya emek verilmişe benziyor. ayrıca site bende gayet hızlı açılıyor. çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim hocam. sevgiler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliosmansert
    aliosmansert's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

güzel tasarım, baya emek verilmişe benziyor. ayrıca site bende gayet hızlı açılıyor. çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim hocam. sevgiler.

Çok teşekkürler hocam yorumunuz için.

sert
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ajanixs
    ajanixs's avatar
    Erkek

site yapım aşamasında.

seo öyle birkaç tavsiye ile yapılabilecek şey değil. ancak şunu bil: ziyaretçi sitene geliyor, sitende duruyor, farklı sayfaları dolaşıyor, başka bir gün tekrar sitene geliyor konularına yorum yazıyor ise seonun kralını yapıyorsun demektir. yani seo içte başlar dışardan devam eder. sitene gereken özeni göster, benzersiz içerikler paylaş, kaliteli mobil uyumlu bir siten olsun. gerisi yavaş yavaş gelecektir. ziyaretçiyi kesinlikle rahatsız edecek şeylerden uzak dur.

başarılar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

Hocam ilk bunumu yukseltsen 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz