Oneplus İmeil Atma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Facebook sitesinde gördüm box olmadan yazılımla imeil atmışlar.7pro 7tpro ya atmışlar tüm oneplus cihazlara atıldığını söylüyorlar.Oneplus almayı düşünüyorum bide kullanan arkadaşlara lazım olur.

Alıntı yaptığım link: Alıntı

ONEPLUSLARDA BOXSUZ(ÜCRETSİZ) IMEI TAMIRI

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere bazıları bu cihazlara BOX olmadan IMEI atılmaz diyor. Bazısı atılır diyip nasıl olduğunu sorunca ücretsiz söylemem diyor ilginç gerçekten, geçenlerde bunun muhabbetini yapan bir arkadaş telefonculara bu yöntemi parayla sattığını bu yüzden söylemeyeceğini söylemişti. Ben de yeni aldığım OnePlus 7 Pro'ma IMEI ücreti vermemek için başladım araştırmaya. Dün BOX vs. kullanmadan evde IMEI'mi atınca dedim ki paylaşayım insanlar faydalansın.
    NOT: Oluşabilecek herhangi bir zarar için mesuliyet kabul etmiyorum.
    KULLANMADAN ÖNCE QCN BACKUPU ALIN!!!
    Crackli MiracleBox 2.82 programı
    Editlenmiş Handle.ini dosyası
    Programı kurduktan sonra açmadan önce program klasörünün içindeki BOX_Data klasörünün içine editlenmiş Handle.ini dosyasını kopyalamayı unutmayın.
    Programın kullanımı oldukça basit, adım adım anlatacağım
    1)Qualcomm sekmesine gelin.
    2)Açılan alt menüdeki Repair sekmesine geçin.
    3)Repair Boot seçeneğine tıklayın.
    4)Ctrl+Shift+M basın.
    5)Altta beliren Repair Security seçeneğini seçin
    6)Repair Security'nin metodu olarak Oppo Method(NEW) seçeneğini seçin.
    7)Alttaki IMEI1 ve IMEI2'nin tikini seçip istediğiniz IMEI'leri girin, MEID/ESN/SPC seçeneklerine DOKUNMAYIN.
    8)Telefonunuzda diag portunu aktive edin, OxygenOS kullanan arkadaşlar *#801# yazıp Full-port switch aktive ederek diag portunu açabilir. Root yetkileri olup da *#801# menüsüne gelemeyen arkadaşlar için adb üzerinden diag açma kodunu yorumlarda paylaşacağım.
    9)Repair menüsünün sağ üst köşesinde port kısmı var, diag portunu aktive ettikten sonra port tuşuna basın ve yandaki kutucukta Qualcomm HS-USB Diagnostics ile başlayan seçeneği seçin.
    Eğer buraya kadar harfiyen takip ettiyseniz karşınızda ekte koyduğum fotoğrafa çok benzer bir görüntü olması lazım.
    10) Alttaki Start Button'a basın ve işlemin bitmesini bekleyin.
    11) İşlem bittiğinde cihazın bağlantısını kesip yeniden başlatın.
    12) Cihaz açıldığında *#06# tuşlayarak yeni IMEIlerinizin yazıldığını kontrol edebilirsiniz.
    Yapamayan arkadaşlar olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım, buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Eski bir oneplus kullanıcısıyım telefon gayet iyi ama fiyatlar uçtu diye ben mi kullanmaya başladım

Tavsiye ettiğim arkadaşlardan 2 kişi imei atılmış oneplus kullanıyor sorun yaşamadılar 1-2 yıldır kullanan var nasıl atıldı bilmiyorum ama.

#....
Toplam Hit: 1683 Toplam Mesaj: 2
oneplus oneplus imeil repair