Öneri: Event Modülü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

merhabalar...

toplantı buluşma toplu kavga dövüş toplum hareketi isyan toplu terör saldırıları işgaller vs vs (çoğaltılabilir) gibi işler için kullanılmak üzere bi event modülü olsa güzel olurdu kanımca. mesela anasayfanın sağında su su eventler su tarihlerde katılırmısınız gibi olsa.tabi eventleri adminler onaylasa gidişata uygunmu diye.eventtan 2 gün önce falan sistem mesajı gelse su evente gidicem demişsiniz dönmek yok dimi ? gibisinden?

(evet büyükada konusundan türettim)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

banneri değişelim knight yapalım tam olsun :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

biz burda bazı sağ görüşlü gruplar gibi, karı kız kavgasına gitmiyoruz hocam.. düğüne derneğe de zaten konu açılıyo gidebilen gidiyo.. Hatırlatılması bakımından diyosun belki ama, buluşmalara bile elli defa aranıpda gelmeyen adamlar oluyo.. üstelik geleceğini yazdığı halde.. yani hatırlatma maili gelse ney gelmese ney..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tahribattan adam toplayıp adam dövmeyemi gideceksin hocam eventi?

Ayda yılda bir olur onun içinde konu acılır...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Alayına isyan puhahah

genç kanı kaynıyo tabe

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

adam raid toplayacak.ahah

1 tank 3 heal'e ihtiyaç var

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 1191 Toplam Mesaj: 6