folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Online Fatura Ödeme Sistemleri Hakkında

Online Fatura Ödeme Sistemleri Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

Merhaba,

kendi oluşturduğum bir sayfa üzerinden online fatura tahsilatı yapmam gerekiyor. Bot yazma taraftarı değilim. Bu tür bir işlem için api veya herhangi bir entegrasyon sağlayan bir banka veya kuruluş var mı varsa şartları neler bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

Daha doğrusu fatura borcu sorgulayabilmem gerekiyor, ödeme şu an için gerekli değil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

bankaların o tarz hizmet vereceğini sanmıyorum. kredi kartlarını vs. botla bile sorgulayamazsın.

su faturasıdır elektrk faturasıdır bunları botla yapabilirsin ama her şehirin farklı dağıtım aş. si ve bunların farklı yapıda siteleri olduğu için çok kastırır.

devletimiz o kadar ileri değilki seni düşünüp öyle bir destek versin.

http://www.faturaodemeyeri.com/  böyle bir site verdi google ne kadar güvenlidir necidir bunlar orasını bilemiyorum.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

garantiden müdürle görüştüm böyle bir hizmetin olduğunu ancak bir takım şartları olduğunu söyledi. şartlar bana uygun değil şu an için o yüzden araştırmaya devam ediyorum. o tür sitelerin hepsi bayilik veriyor, ben bayilik olmadan direk bu işi hangi kurum yapıyorsa onun üzerinden yapmak istiyorum. ve tabi yasal yoldan.

Toplam Hit: 2022 Toplam Mesaj: 4