folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Online Tv İzleme Ve Arabellek Sorusu Bilgisi Olan Yardım PLS !!!!

Online Tv İzleme Ve Arabellek Sorusu Bilgisi Olan Yardım PLS !!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Mrb arkadaşlar artık netten  coğu canlı yayını izleyebiliyoruz.Ben bir futbol hastasıyım.Genellikle myp2p.eu girip ogunku macların canlı izleme linkleri yer alıyor.Bunlar çeşitli programlar yada web üzerinden yayın yapan siteler olabiliyor Sorum şu. Justin.tv die bir site var millet burdan tv video yayını yapabiliyor ve biz genelde burdan lig tv izliyoruz.Ancaak görüntü kalitesi bir hali düşük oldugu halde takılmalar cok oluyor.Bilhassa bu site cok sorunlu.

Burda flash dizaynlı bir ekran cıkıo oynata basınca canlı yayına geciyor.Klasik netten film izledimiz flash player ara yüze sahip.Şimdi media playerda link buldumda ayarlarda Arabellek Saniyelik İçerik secenegi var bunu 30 sn yapınca yayın 30 sn hafızaya kaydedio ve takılmala rhiç yasanmıyor.Ama bunu Flash player dizaynlı sitede nasıl arabellek olusturabilirim.Yani film olsa dolmasını beklersin ama bu bir canlı yayın. Flash player sistemi kullanan tv yayınlaarı veren sitelerde bu ara bellek nasıl yaratırım veya bunları media playerdan işzleme imkanı varmı ... şimdiden cok tşkler

Her ağ kırılabilir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    bari konu açıılmışken bende sorim şu d-smartın d-çocuk luli cartoon network discovery animal onnar bana lazım onları nerden seyredebilirim

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
Toplam Hit: 1893 Toplam Mesaj: 2