folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Önümüzdeki Senenin Tiktoku Olacak Uygulama

Önümüzdeki Senenin Tiktoku Olacak Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

bars app diye birsey ben bir domain aldım turkce seneye umarım 2000 liradan satarım die düşünüyorum.

instası getbarsapp

my4 tarafından 28/Şub/21 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hocam uygulamanın ne işe yaradığı, hayatımızda nasıl bir boşluğu dolduracağı, kullanım amaçları ve yerleri konusundaki bilgileri vermeyi unutmuşsun :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam uygulamanın ne işe yaradığı, hayatımızda nasıl bir boşluğu dolduracağı, kullanım amaçları ve yerleri konusundaki bilgileri vermeyi unutmuşsun :D

abi rap videosu vb çekmenizi yarıyor tiktok gibi ama bunda sadece beat ler var  profesyonel kadar olmasada baya iyi şeyler çıkartabiliryorsunuz telefonun ekranı kırık olunca insanın yazası gelmiyor ben yatırımlık domain aldım buradanda belki alan alır .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    techkaan
    techkaan's avatar
    Erkek

aslında şu an instagram reels ile youtube shorts ile tiktok'a rakip olmaya çalışıyor ama tiktok cidden ayrı bir dünya. muhtemelen artık millet instagram değil de tiktok kullanacak. kınayan kişiler bile artık tiktoka giriyor. o yüzden bir süre tiktok popüler olur, o eskiyince yerine yenisi gelir diye düşünüyorum

Kaana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    techkaan bunu yazdı

aslında şu an instagram reels ile youtube shorts ile tiktok'a rakip olmaya çalışıyor ama tiktok cidden ayrı bir dünya. muhtemelen artık millet instagram değil de tiktok kullanacak. kınayan kişiler bile artık tiktoka giriyor. o yüzden bir süre tiktok popüler olur, o eskiyince yerine yenisi gelir diye düşünüyorum

Insta meat market oldu ıyıce ya bır de çaresızce para kasan el ışçılerı aq

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

eğer 16-17 yaşındaki kızlar oralarını buralarını açmadan rap yaparsa tutma şansı düşük

Toplam Hit: 1240 Toplam Mesaj: 6
bars