Opecart Sayfa Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba yeni opencart kurulum yaptım, domaini bağladım, ssl kurulumu yaptım ancak, sayfalar da geçiş yaptığımda hata ile karşılaşıyorum, resimler vs de gözükmüyor. Sebebi nedir bilen var mı?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

öncelikle mağaza ayarlarında ssl aktifmi ve seo ayarı aktifmi onu kontrol et sonra  .htaccess dosyanı kontrol et hocam. SSL ayarı orada da yapılması gerekiyor.

ek olarak resim yolun hatalı kodları kontrol et onuda config.php dosyasından kontrol et yolların sonunda "/ " olsun.

designerboyalee tarafından 22/Şub/19 09:10 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

hazır konu acılmısken eklenti tema falan indirebileceğimiz bildiğiniz free biyer varmıdır?

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    designerboyalee bunu yazdı

öncelikle mağaza ayarlarında ssl aktifmi ve seo ayarı aktifmi onu kontrol et sonra  .htaccess dosyanı kontrol et hocam. SSL ayarı orada da yapılması gerekiyor.

ek olarak resim yolun hatalı kodları kontrol et onuda config.php dosyasından kontrol et yolların sonunda "/ " olsun.

teşekkürler hocam config den çözdüm

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 848 Toplam Mesaj: 4
opencart opencart sorun