folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Opencart Da Xml İle Product İmport Etmek

Opencart Da Xml İle Product İmport Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Opencart da Xml ile Product import etmek istiyorum ama istediğim gibi odül bulamadım, bulsam bile deneyemiorum ücretli hepsi ve fiyatları hiçde küçük rakamlar deil.

Bilgisi olan var mı ? yada elinde böyle bir modül. Yoksa oturup yazıcam , ben de satarım belki :=)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

evet ucretlı 100 dolardan asagı yok ne yazıkkı 

hangı versıyonu kullanıuyorsunuz 

hangı fırmadan xml cekmek ıstıyorsunuz ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Son versiyonu kullanıyordum ve aradığı tek bir firma için deildi, xml den gelen datayı column name ile match edebileceğim bişi arıodum daha çok. 

vazgeçtim senelerdir sıfırdan tek başıma eticaret yazmaktan çekiniodum ama yazıorum artık :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Shuqufe bunu yazdı

Son versiyonu kullanıyordum ve aradığı tek bir firma için deildi, xml den gelen datayı column name ile match edebileceğim bişi arıodum daha çok. 

vazgeçtim senelerdir sıfırdan tek başıma eticaret yazmaktan çekiniodum ama yazıorum artık :)

sıfırdan yazmak abd yi 50.000 inci kez keşfetmek gibi olmuyor mu hocam.

opencart virtue... vs sistemlerde uzmanlaşmış kişiler var forumda, belli bir mebla mukabilinde modül istesen yazarlar gibime geliyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Haklısın kesinlikle ama en azından istediğim gibi entegre edebilicem xml leri, php den de bayağı bir uzak kalmıştım aslında benim için de hatırlatıcı oluyor biraz.

Toplam Hit: 1009 Toplam Mesaj: 5
xml opencart import product