folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Openmp İle Paralel Programlama

Openmp İle Paralel Programlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Herkese iyi akşamlar, sevgili müridler bir konuda yardımınıza ihtiyacım var Gülümseme Seri programlama tekniğiyle C++ kullanılarak yazılmış kodum var bunu 10 ayrı döngü için paralel programlamaya dönüştürüp dünüştüremeyeceğimi tespit etmem gerekiyor baya araştırdım ancak pek bişey anlamadım, bu alanda da çok yeniyim bu konuda yardımcı olabilecek fikir verebilecek birileri varmı acaba?
    Şimdiden herkese teşekkür ederim Gülümseme

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı

Herkese iyi akşamlar, sevgili müridler bir konuda yardımınıza ihtiyacım var Gülümseme Seri programlama tekniğiyle C++ kullanılarak yazılmış kodum var bunu 10 ayrı döngü için paralel programlamaya dönüştürüp dünüştüremeyeceğimi tespit etmem gerekiyor baya araştırdım ancak pek bişey anlamadım, bu alanda da çok yeniyim bu konuda yardımcı olabilecek fikir verebilecek birileri varmı acaba?

hocam kodu atarsan bakabilirim, unide pp dersi almistim cok hatirlamasam da

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Openmp hala kullanılıyor mu 😊 Duymayalı yıllar oldu.

Güncel bir "Guide into OpenMP: Easy multithreading programming for C++" rehberinde sorularına cevap bulursun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

Güncel bir "Guide into OpenMP: Easy multithreading programming for C++" rehberinde sorularına cevap bulursun.

Ben ünide openmp kullanmıştım. Alternatif olarak ne var acaba c++ da şuan. Boost library mi?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

Ben ünide openmp kullanmıştım. Alternatif olarak ne var acaba c++ da şuan. Boost library mi?

Ben komple adam gibi c++ proje geliştirmedim, sadece kernel erişim için 3-4 tane dll yazmıştım. Oda VS C++ hazır kütüphaneler yetmişti. .Net framework(c#) çıktıktan sonra, birde artık virii vs gibi işlere bulaşmadığım için hiç kullanmadım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı

hocam kodu atarsan bakabilirim, unide pp dersi almistim cok hatirlamasam da

PM gönderdim hocam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

Teşekkür ederim :)

Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 7
c++ programlama openmp paralel