folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Opera Extension (Uzantı) - Chrome Uzantılarını Operaya Yükleme

Opera Extension (Uzantı) - Chrome Uzantılarını Operaya Yükleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Daha yeni karşılaştım paylaşayım dedim. Opera kullanırken en canımı sıkan kısım extensionların az olması, chromeda olanın operada olmamasıydı. Şöyle birşey keşfettim. Bu extension sayesinde chrome dan extensionları operaya yükleyebiliyorsunuz. 

https://addons.opera.com/en-gb/extensions/details/install-chrome-extensions/

Operada olmayan eksikliğini hissettiğim uzantı. Aslında bir tane .d -ses control- İstediğiniz tab'in sesini yüzde 0-500 arasında değiştiriyor.

https://chrome.google.com/webstore/detail/volume-control/lhhgpflelfbhnihnbjigpgdbahgkbghp

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Opera'nın beceriksizliği diyelim biz ona. Yine Chromium tabanlı olan Microsoft Edge tarayıcı direk eklentisiz indirme yapabiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu eklenti yüklü değilse chrome eklenti sayfasına girince üstte popup çıkarıp bunu öneriyo zaten opera 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Operada istediğin tab'ın sesini kapatabiliyorsun, aynen firefoxda olduğu gibi ama ses azaltma evet yok.

Her ne kadar Firefox kullansamda, Opera benim göz bebeğimdir. Entegre ücretsiz VPN, reklam engelleyici, takip çerezlerini engelleme gibi harika özellikleri vardır. Chrome'cular bilmez :)

Toplam Hit: 784 Toplam Mesaj: 4
uzantı opera