folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Operator Firmalarında Çalışan Müridimiz Varmı

Operator Firmalarında Çalışan Müridimiz Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müridler e-ticaret için kullandığımız müşteri hizmetleri hattımız var bu hat sadece gelen aramaları cevaplıyor başka hiç bir işlem yapmıyor normalde  aylık 10 TL ödüyorduk bi baktım hattın fiyatı otomatik ödemede 40 TL çekmiş tarifenin fiyatı zıplatmışlar. bu hat için operatör fark etmez en ucuz nasıl bir tarifeye sokabiliriz.

Not: Kurumsalda olabilir

Mycity tarafından 22/Mar/19 17:30 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

850'li numara ise netgsm'e taşı.

sadece yıllık 9 lira hat ücreti ödersin.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hocam mobil operatörlerden satın aldığın hatta aynı anda 10 çağrı geldiğinde de yanıtlayabiliyormusun ki.

Bizimde böyle birşeye ihtiyacımız var ama nasıl yapıldığı konusunda hiçbir bilgimiz yok.

Detay verme imkanınız var mı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/paket-ve-tarifeler/ofis?place=sub_menu

https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/paket-ve-tarifeler/ofis/akilli-ofis-konustukca-ode-tarifesi

3-4 TL sabit ücret ödersin arama yaptıkça ücretlendirme yapar bir sürü paket var böyle.

santral için ise yani aynı anda 50 tane arama almak için aylık 4 tl ödüyorsun

diyelim 10 tane çalışanın var müşteri arıyor şirket hattını kim meşgul değilse onun telefonu çalar konuşmaya başlar.

https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/paket-ve-tarifeler/ofis/mobil-santral

başka bir arzunuz?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

850'li numara ise netgsm'e taşı.

sadece yıllık 9 lira hat ücreti ödersin.

Bu var zaten ama o hattın ceptelefonunda normal standart hattım üzerinde olmasını istemediğim için ayrı numaraya yönlendirmek için farklı bir cep numarası aldım 850 li numaraya yönlendirdim.

PanxeR bunu yazdı

https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/paket-ve-tarifeler/ofis?place=sub_menu

https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/paket-ve-tarifeler/ofis/akilli-ofis-konustukca-ode-tarifesi

3-4 TL sabit ücret ödersin arama yaptıkça ücretlendirme yapar bir sürü paket var böyle.

santral için ise yani aynı anda 50 tane arama almak için aylık 4 tl ödüyorsun

diyelim 10 tane çalışanın var müşteri arıyor şirket hattını kim meşgul değilse onun telefonu çalar konuşmaya başlar.

https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/paket-ve-tarifeler/ofis/mobil-santral

başka bir arzunuz?

İnceliycem hocam.

Mycity tarafından 22/Mar/19 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hocam mobil operatörlerden satın aldığın hatta aynı anda 10 çağrı geldiğinde de yanıtlayabiliyormusun ki.

Bizimde böyle birşeye ihtiyacımız var ama nasıl yapıldığı konusunda hiçbir bilgimiz yok.

Netgms gibi firmalarda aracılığıyla çağrı sırası olayı var hocam onu yapıyorsun öyle oluyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Evet mobil santral link koydum yukarıda 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Evet mobil santral link koydum yukarıda 

Eyvallah hocam tamda aradığım böyle birşeydi.

Çok saol

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Şirket hattı olarak 0850 li numara kimseye önermiyorum hocalar,  mümkün olduğunca şirketiniz için 0532 li hat satın almaya çalışın.

insanlar 0850 li numaraları açmak istemiyor çünkü ya banka arıyor ya haciz ya kötü bişi diye düşünüyorlar hayır gelmez diyip engelliyorlar.

fakat 532 li hatlar daha samimi yada tanıdık biri olabilir gibi geldiği için insanlar açma eğilimindeler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Şirket hattı olarak 0850 li numara kimseye önermiyorum hocalar,  mümkün olduğunca şirketiniz için 0532 li hat satın almaya çalışın.

insanlar 0850 li numaraları açmak istemiyor çünkü ya banka arıyor ya haciz ya kötü bişi diye düşünüyorlar hayır gelmez diyip engelliyorlar.

fakat 532 li hatlar daha samimi yada tanıdık biri olabilir gibi geldiği için insanlar açma eğilimindeler.

Turkcell çok maliyetli santral dahil aylık 22 TL ye 

Toplam Hit: 1166 Toplam Mesaj: 10
ucuz tarife operatör