folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Organik Hit Servisi Konusunda Bilgi Almak İstiyorum

Organik Hit Servisi Konusunda Bilgi Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar,

https://www.hitoloji.com/index.php

Şu şekilde hizmet veren bir servisin çalışma mantığı nedir? Hitleri nasıl gönderiyorlar ? Ne tür bir sunucu , sistem veya yazılım kullanıyorlar ? Bu konu hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

bunlara hiç gerek yok aslında o kadar adamız bi konu baslıgında arama tıklama vs yapsak işi olanın ihtiyacı olan muritlerin yeterli olur bence. hemen hemen herkesde bi telefon bi pc var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

bunlara hiç gerek yok aslında o kadar adamız bi konu baslıgında arama tıklama vs yapsak işi olanın ihtiyacı olan muritlerin yeterli olur bence. hemen hemen herkesde bi telefon bi pc var.

:D Var ol hocam. Lakin servislere bakıyorum, lokasyon bazlı - cihaz bazlı hatta sosyal medya ( istenilen mecradan ) hit sağlanma olanağı var. Bu işlerde vps üzerinden programlarla yapılıyor orasından eminim. Ama, web entegresi nasıl oluyor onu merak ediyorum doğrusu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Grup olursa ben varım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

genel orgaik hitler 3 kaynaktan iletilir

1. botnet: botnetten gelen şayet siten legal ise sıkıntı yaratır nedeni de şu aynı mantıkta ilerleyen 100 farklı siteye organik hit kazandırır bu da 100 site içinde esc siteleri de olur hukuk siteleri de bu nedenle sitene gelen hitin ne araması yaptığı çok önemlidir.

2. kullanıları yönlendirme : mevcut hit programını kullanan kişilerin pclerinden yönlendirme yapılarak organik hit elde etme yöntemi bu diğerine nazaran daha verimli çünkü bu tarz sistemler esc v.b. illegal ya da pop up açan siteleri kabul etmezler ancak burada da şu durum söz konusu olur aynı kullanıcı sürekli aynı aramayı yapıp senin sitene organik girişi yapar analyticsten bunu görürsün ancak aynı kullanıcı olduğu için google bunları cezasız bırakmaz. Bu sistemin en güzel uygulanma yöntemi ise çok kullanıcılı bir sistem bulmak. O da TR şartlarında çok zor.

3. google'ı kandırmak: bunu client bilgilerini değiştirerek yapıyorlar genelde black hatte bu satışı yaparlar bu yöntem ise en tehlikelisi anında sandbox yersin haberin olmaz.

2.yöntemi kullanan hitlendirme yazılımlarının kullanımı da çokomelli şayet oranları iyi ayarlayamaz isen hitlendirme süresince siten mevcut yerinde kalır hitlendirmeye ara verdiğin anda minimum 90 sıralama geri atar arrdından 300 cezası gelir daha sonra ise sandboxa kadar yolu var. Bu hitide ayarlamak coca cola özütü gibi genelde kimse tam formülünü vermez derler ancak her siteye gelen hit, rajibe giden hit, mevcut pozisyon, ortalama oturum süresi gibi bir çok veri ile ideal hitlendirme ayarları bulunur. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

genel orgaik hitler 3 kaynaktan iletilir

1. botnet: botnetten gelen şayet siten legal ise sıkıntı yaratır nedeni de şu aynı mantıkta ilerleyen 100 farklı siteye organik hit kazandırır bu da 100 site içinde esc siteleri de olur hukuk siteleri de bu nedenle sitene gelen hitin ne araması yaptığı çok önemlidir.

2. kullanıları yönlendirme : mevcut hit programını kullanan kişilerin pclerinden yönlendirme yapılarak organik hit elde etme yöntemi bu diğerine nazaran daha verimli çünkü bu tarz sistemler esc v.b. illegal ya da pop up açan siteleri kabul etmezler ancak burada da şu durum söz konusu olur aynı kullanıcı sürekli aynı aramayı yapıp senin sitene organik girişi yapar analyticsten bunu görürsün ancak aynı kullanıcı olduğu için google bunları cezasız bırakmaz. Bu sistemin en güzel uygulanma yöntemi ise çok kullanıcılı bir sistem bulmak. O da TR şartlarında çok zor.

3. google'ı kandırmak: bunu client bilgilerini değiştirerek yapıyorlar genelde black hatte bu satışı yaparlar bu yöntem ise en tehlikelisi anında sandbox yersin haberin olmaz.

2.yöntemi kullanan hitlendirme yazılımlarının kullanımı da çokomelli şayet oranları iyi ayarlayamaz isen hitlendirme süresince siten mevcut yerinde kalır hitlendirmeye ara verdiğin anda minimum 90 sıralama geri atar arrdından 300 cezası gelir daha sonra ise sandboxa kadar yolu var. Bu hitide ayarlamak coca cola özütü gibi genelde kimse tam formülünü vermez derler ancak her siteye gelen hit, rajibe giden hit, mevcut pozisyon, ortalama oturum süresi gibi bir çok veri ile ideal hitlendirme ayarları bulunur. 

Budur =) Kralsın Sercan hocam. Peki, satılan bazı programlar var piyasa da. Örneğin codecanyon'da vps üzerinden çalıştırılacak programlar satılıyor. Fiyatları tuzlu biraz, ama alternatifleri çok iyi. Onları tavsiye eder misin ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı

Grup olursa ben varım

+ Bende varim

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
Toplam Hit: 737 Toplam Mesaj: 7
organik hit