Organizasyon İşi İçin Eleman

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Hocalar burayı kariyernet falan mı sandın demeden açıklama yapayım. Daha önce tbtden çalıştığım birkaç kişi oldu ve iki taraflıda memnun kaldık. Hemde öğrenciye uygun dışarı gitmesin. Oyüzden para kazandıracak işi ilk burdan duyurayım zaten o tarz sitelerde de ilanlarımız olacak.

Kına ve düğün organizasyonların çalışabilecek özellikle bayan veya ses işinden anlayan erkek müritler aranıyor. İş ANKARA da part time dır.

Genel istekler;

-bayansa kına nedir neler yapılır az çok bilsin ve angaranın bağlarınında oynayabilsin yeter:D

-Özellikle bayanlarda yaş boy güzellik gibi arayışımız yok. İş parttime olduğu için üni öğrencisi diyoruz ama 2-3 tane ablamız var çalışan hiçte sıkıntı olmadı iki taraf içinde.(Pazarda mal sergilemiyoz sonuçta)

-erkekse ses sistemleri konusunda bilen yada eli yatkın olsun. (zaten mahmut tuncere sahne kurmuyoz:D) Ehliyet varsa da tadından yenmez.

-organizasyonda süsleme vs yapabilecek pratik zekalı olsa yeter.

Ücret ve hizmetler;

-İş şekline göre 50-75-100 tl gibi ücretlendirme yapıyoruz.

-İş saatleri genelde cuma-cmt-pazar ağırlıklı olup 16-23 saatleri arası oluyor.

-Gece evinize kadar bırakıyoruz ve tabiki yemekler şirketten:D

-Sezon nisan gibi açılır eylüle kadar devam eder.

-Marttaki programlara extra eleman olarak çağırırız (kurs gibi düşünün) ama onada ücret öderiz.

Çevrenizde işine yarar dediğniz öğrenci ağırlıklı eş dost varsa yada işinize geliyorsa www.ankarakina.com dan telefon mail vb ulaşabilirsniz. Whatsapp tan falan yazarsanız  daha iyi olurmuş ulaşım açısından geniş zamanda arar daha net bilgi verirler. 

Konuyu birkaç üni sitesinde  falanda açtığımız için tbt den olduğunuzu belirtin ki he hı deyip geçmesinler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ankara da olsaydım gelirdim. İstanbulda yok mu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

hocam ses-sahne olayından azçok anlıyorsan star-as yada playback ışıklandırma ve reklan işinden anlarsan skyreklam a yönlendirebilirim. Senin çağrı merkezi işi vardı hatırlıyorum yüksek yapıyordun herhalde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Ankara'da olsaydn eğlencesine bile gelebilirdim ana Antalya'da yaşıyorum 0__o

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı

hocam ses-sahne olayından azçok anlıyorsan star-as yada playback ışıklandırma ve reklan işinden anlarsan skyreklam a yönlendirebilirim. Senin çağrı merkezi işi vardı hatırlıyorum yüksek yapıyordun herhalde.

Merhaba hocam banada ayarlarmıın ya istanbuldayım her türlü ses sitemi, ışık, görüntü kurulum, A dan Z ye hepsi mevcut. 8 senelik tecrübem var. antalyada çalışıyordum bütün çevrem orda şimdi aile sıkıntılardan dolayı istanbulda çalışmam gerek. varsa bir bilgidiğin yer yönledire bilirmisin ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı

4 sene yerel bir televizyonda çalıştım ama görüntü işini yaptım. Sesten anlamam, garsonluk tecrübem var.

Hatırlaman sevindirici. Evet İstanbul'dayım ve yüksek lisans öğrencisiyim.

Ama gocunmam komilik garsonluk her türlü yaparım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    clogu bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı

4 sene yerel bir televizyonda çalıştım ama görüntü işini yaptım. Sesten anlamam, garsonluk tecrübem var.

Hatırlaman sevindirici. Evet İstanbul'dayım ve yüksek lisans öğrencisiyim.

Ama gocunmam komilik garsonluk her türlü yaparım. 

hocam istanbulda firma çokta zebra organizasyonu bi araştır adamların hem sahası geniş hemde beğenirlerse devamlı verirler. kendi sitelerinde İK formu var ama vatin varsa git direkt görüş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

bugün pazar daha çok kişi ulaşır  belki son  bir up olsun.

Toplam Hit: 891 Toplam Mesaj: 8
iş imkanı organizasyon part-time part time