folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder "Orjinal Windows Doğrulama" Nasıl Atlatılır?

"Orjinal Windows Doğrulama" Nasıl Atlatılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

microsoft tan xp nin güncelleştirmeri yaparken orjinal windows doğrulama gibi bişey benim xp nin orjinal olmadığını söylüyor ve haklı. ürün anahtarı bulunamadı diyor.güncelleştirmeler de yüklenmiyor o zaman(ne kadar işe yarıyor bunlar bilmiyorum gerçi).

bu sorgulamayı atlatmak için ne yapmak lazım?bi program falan var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    İlk çıkan korsan xp cdlerinden yüklemişsen öyle olması doğaldır,onun içinde crack falan vardı,winlogon u falan değiştiriyordun.Sonra çıkan korsan xp cdlerinde bu otomatik olarak yapılıyor hatta bazı cdlerde artık cd key bile istemiyor.Sen xp nin crack ını bul işini öyle hallet

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiAgO
    tiAgO's avatar
    Erkek

google de xp product key changer gibisinden birşey arat, işine yarar bişeler bulursun. Microsoft senin windowsun çakma olduğunu anlayınca, güncellemene izin vermiyor. olay bu yani, xp şifreni değiştiren bi key changer bulman lazım. kolay gele

-_tiAgo_ -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bu yaptığımı bunca zamandır babanız yapmadı size ona göre :)

http://www.tahribat.com/gonder.asp?id=273

dosyayı indirip C:\windowsun içindeki yerinden aratın ve değiştirin...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=13499

Windows Genuine Advantege (WGA)
    Windows update sitesine bağlandığınızda Microsoft sisteminize bir Activex yüklüyor ve işletim sisteminizin korsan olup olmadığını kontrol ediyor. Eğer lisanssız işletim sistemi kullanıyorsanız. Windows'unuz güncellenemiyor. Bunu aşmak için yapmanız gereken. update esnasında karşına gelen Hızlı / Özel (custom / express) butonlarına basmadan önce adres bara aynen şunu yaz ;

javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')

sonra ENTER' a bas,boylece bu guvenlik zımbırtısını aşmış oluyorsun ve update etme işlemine devam et.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    renegade abi sağolasın. yaptım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    cukurova valla aradım da başlığı "xp sp2 aktivassyon problemi" olduğu için göremedim onu. kusura bakma
Toplam Hit: 9577 Toplam Mesaj: 7