folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öss Tercihlerini Nasıl Yapıoz?

Öss Tercihlerini Nasıl Yapıoz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    s.a tercihleri yapmak için www.osym.gov.tr adresine giriyorum ordan tercihler bölümüne giriyorum fakat şifre istiyor.oraya ne yazıyoruz? kayıt oluncak yeri bulamadım :S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    öss için başvuru yaptığında sana bi kağıt vermişlerdir,onun en altında şifren vardır...

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek
    sen   öss yi kazandıgına eminmisn arkadaşım..yok kazandım diyosan bu kadar sorumsuz olmana imkan yok..sisteye kayıt olmana gerek yok zaten senin bi   şifren vardır öss formunu okula verirken sana verilen şifre o şifreyi kullanarak sitee login olabilirsin.tercih içinde en yakın dersaneye gitte yardım etsinler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

clinique bunu yazdı:
    -----------------------------
    sen   öss yi kazandıgına eminmisn arkadaşım..yok kazandım diyosan bu kadar sorumsuz olmana imkan yok..sisteye kayıt olmana gerek yok zaten senin bi   şifren vardır öss formunu okula verirken sana verilen şifre o şifreyi kullanarak sitee login olabilirsin.tercih içinde en yakın dersaneye gitte yardım etsinler
    adam gibi yazı yazdıysak adam gibi cevap ver ya da verme.öteki topic in acısını burada devam ettiripte sinirlerimi boşaltma benim.sanane benim sorumluluğumdan?

eğer benimle özel bi meselen varsa pm den görüşelim burada milleti rahatsız etmeye hakkımız yok.!

dipnot: bu arada burak çok sağol hacı :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek

zaten adam gibi cevap verdim...sadece eger kazandıysan bu kadar sorumsuz olman çok  garibime gitti..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    clinique bunu yazdı:

zaten adam gibi cevap verdim...sadece eger kazandıysan bu kadar sorumsuz olman çok  garibime gitti..

ne gibi bir sorumsuzluk?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek
    daha nasıl siteye loin olucagını bilmiosun bu sorumsuzlktur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

tercih dışında siteye neden login olayım ki? ne gereği var yani? şimdi lazım oldu baktım çözemedim sorayım dedim.sorumsuzlukla ilgisi yok.sorumsuz olsaydım sittir et derdim geçerdim burda başlık açıpta sormazdım.her neyse cevabın varsa pm den görüşelim tartışma çıksın istemiyorum ve mümkünse benim hakkımda hiçbirşey bilmeden sorgulama yapma.

edit : bu konu altındaki son cevabım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek
    eywalla hacı
Toplam Hit: 1080 Toplam Mesaj: 9