Osticket DC Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

merhabalar geçenki konumda sormuş olduğum sorulardan bazılarını uygulamaya başladım bittiğinde zaten ayrıntılı konu açacağım tekrardan. şimdilik bir sıkımtım var. destek talepleri için bir sistem kurdum ücretsiz osticket sistemini kurdum herşeyi ayarladım fakat şöyle bir sorunum var active directorye dahil etmeme rağmen sistemi pluginleri ile birlikte (herhangi bir sorun çıkmadı) kullanıcı girişinde sadece erişim engellendi uyarısı alıyorum bununla ilgili nette döküman bulamadım bu konuda yardım edebilecek varmıdır ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Kurulumu nasıl yaptın hocam? sistem nasıl php falan mı ? Nasıl erişim sağlamaya çalışıyorsun?

edit : baktım şimdi. Xamp ile kurdun vs kullandığın portu firewall tarafında engelliyor olabilir misin ? 

dcpromo tarafından 20/Nis/18 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Kurulumu nasıl yaptın hocam? sistem nasıl php falan mı ? Nasıl erişim sağlamaya çalışıyorsun?

edit : baktım şimdi. Xamp ile kurdun vs kullandığın portu firewall tarafında engelliyor olabilir misin ? 

hocam müsaitsen team verim yada telefonla görüşelim istersen pm atarsan şirketteyim hala

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

plesk uzerınden kurduysan sorun cıkmaması lazım ana ip tanımlaması yapmıssındır ya da herhangı bır ıp ı ayrıca atayabılırsın. 

yalnızca fıkır verebılıyorum fazlası yok. 

ama firewall ıcın bırseyler varsa yoklamakta fayda var porta ızın cıkmıyor olabılır web server kanadında

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

qnap üstüne kurdum üstlatlar qnap cihazı dc ye bağlı aynı ip aralığındalar qnapla zaten dc server

Toplam Hit: 1208 Toplam Mesaj: 5
osticket