folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ösym Netten Tercih Yardım Çok Acil

Ösym Netten Tercih Yardım Çok Acil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek
    akadaşlar bu osym ek kontejyandan başvurmak için sitesine girdiğimde bende bi tc kimlik nomu bide bi şifre istiyor ama o şifre nedir bilmiyorum bana bi yardım edin o şifre ne şifresi solerseniz çok yardım etmiş olursunuz

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Hoca o sifre senn ilk basvuru yaptıktan sonra sana resimli bi cıktı veriyolar ya onun en altında erisim sifreniz yazar odur

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek

eyv

saol

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    ya bu ek kontejan klavuzu intenetde yayınlanacakmı

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sanırım yayınlanmayacak.. öle gibi görüyor.. herhangi bi yüksek okuldan 3 ytl karsılıgında alabilrsin :)

Yetim düşler bekçisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

ösym'nin sitesini takip edin çıkar yakında

http://www.osym.gov.tr/yonlendir.aspx?F6E10F8892433CFF7A2395174CFB32E1BB24141ED0709C75

edit: sitedeki basın duyurunda bu yazıyor yani normal klavuza göre seçim yapacaksınız diyor yanlış anlamadıysam

Ek yerleştirme işlemleri, 2007-ÖSS Öğrenci Seçme Sınavı Kılavuzu, 2007-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları  Kılavuzu ile 2007-ÖSYS Yükseköğretim Programlarına Ek Yerleştirme Kılavuzunda belirtilen esaslara göre yapılacaktır.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek

beyler ek yerleştimede dikkat edin yeni 2 tane üniveriste açılmış istanbul arel üniv.ile istanbul aydın üniv. buraların punaı direk o puann burslularını tercih edin ya tutarsa

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    peki bu ne zaman acıklanacak ? bilgidiniz war mı arkadalar ?

Yetim düşler bekçisi
Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 8