folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ösym Sınav Giriş Yerini Değiştirmek

Ösym Sınav Giriş Yerini Değiştirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

merhaba sıkıntı şu 18 haziranda ve 25 haziranda lys oturumlarına girmem lazım ve bunları hatayda tercih ettim ozamanlar akdeniz üni sınav parkur gününü belirtmediği için hatay yazmıştım

mkü üniversitesinde gireceğim oturumlara şuan aynı zamanda antalya akdeniz besyo mülakatınada girmem lazım iki tarih çakışıyor hem antalyada hemde hatayda olamam günler ters düşüyor

antakya mküde gireceğim sınavları antalyaya aldırma şansım var mı ? daha önce böyle bişey yapan varsa açıklayabilir mi ?

hatayda ki gireceğim lys oturumlarını antalyaya aldırtmak istiyorum başka türlü 2 sınava giremeyeceğim... şimdiden teşekkürler

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı

merhaba sıkıntı şu 18 haziranda ve 25 haziranda lys oturumlarına girmem lazım ve bunları hatayda tercih ettim ozamanlar akdeniz üni sınav parkur gününü belirtmediği için hatay yazmıştım

mkü üniversitesinde gireceğim oturumlara şuan aynı zamanda antalya akdeniz besyo mülakatınada girmem lazım iki tarih çakışıyor hem antalyada hemde hatayda olamam günler ters düşüyor

antakya mküde gireceğim sınavları antalyaya aldırma şansım var mı ? daha önce böyle bişey yapan varsa açıklayabilir mi ?

hatayda ki gireceğim lys oturumlarını antalyaya aldırtmak istiyorum başka türlü 2 sınava giremeyeceğim... şimdiden teşekkürler

Normalde dilekçe ile hallolurdu. Ancak 2 hafta kaldığı için muhtemelen senin dilekçen cevaplanana kadar yerleştirme sonuçları bile açıklanır :)

Parkurun yerini değiştirmek için uğraşsan daha mantıklı. Geçmiş olsun

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 1568 Toplam Mesaj: 2
ösym sınav yeri değiştirme