Otel Kamera Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek

arkadaslar, otelde 5-6 tane kamera var sımdıye kadar kayıt yapıyordu fakat suanda yapmıyor bu oturdugum pc den driverini kaldırıp Program yukle kaldırdan kaldırdım tekrar yukledım fakat bisey degismedi yine aynı durumla karsilastim?

bilgisayar'a format atmayı dusundum fakat cdler yok :) bi sorayim istedim? bilgisi olan varmı bi yerde bi ince ayar felan bilgisi olan var ise paylarsirsa sevinirim

Suanda bilgisayara kurdugum CD onumde SAPPHIRE yazıyor altında da CATALYST driver yazıyor baska bilgim yok ..

sımdıden tsk ederim  , kolay gelsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    harddiskte boş yer var mı?
    önündeki cd ekran kartının sürücüsü
    sadece kayıt mı yapmıyor yoksa kameralar görüntü mü vermiyor?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    hajım önündeki cdler ati ekran kartının cdleri onlarla boşa uğraşma. görüntüleri kaydetmiyorsa ya harddisk doldu yada programın ayarları ile oynadılar. sen yrn gündüz beni hakanabibenmurat@hotmail.com dan ekle uzaktan yardım ile düzeltelim ;)

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ManiakRhifat bunu yazdı:
    -----------------------------
    hajım önündeki cdler ati ekran kartının cdleri onlarla boşa uğraşma. görüntüleri kaydetmiyorsa ya harddisk doldu yada programın ayarları ile oynadılar. sen yrn gündüz beni hakanabibenmurat@hotmail.com dan ekle uzaktan yardım ile düzeltelim ;)
    -----------------------------

üstüne tanımam ekle arkadaşı 

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi
    kameraları taktığın bir kart var dvr kart onun driverını bulucan, cdsi yoksa zor bulursun zaten dandik marka felan diilse biraz spesifik oluyo.. kasayı aç kartın üstünü oku güzelcene markası yazıyodur, sonra deniyicen spy ever-tech hitachi felansa kolay, sondo matzumi sanyo felansa zor bulursun, bulamassan pm at.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek
    Tamam kardes suanlık bi arkadas getirdik hallettirdik ben yinede ekledim :)  gorusmek dilegiyle.
Toplam Hit: 2758 Toplam Mesaj: 6