Oto Bakımı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

merhaba arkadaslar size bir kac sorum olacaktı.. gecenlerde konu acmıstım yenı bır araba aldım ford focus.

arabayı bıraz kendıme gore yaptıktan sonra bakımınıda :) motoru yıkatmak ıstedım..fakat yıkamayın eloktronık aksama zarar verebılırsınız dedıler ne yapayım.. sonucta bu bı arac ve elbet motoru yıkatmak zorunda kalacagız ki bunun yagmuru karı var..

sizinde goruslerınızı almak ıstedım..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    İstediğin gibi yıkıyabilirsin günümüz araçlarının zaten kendine ait motor zırhı var. Elektronik aksamının su alması söz konusu değildir ( aşırı basınçlı su uygulamadığın sürece ) Keyfine bak hayırlı olsun bu arada aracın...

Solak Cerrah
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    eyw çok sağol..biraz tozlu benden öncekı sahıbıde yıkatmamıs hıç ilk soyledıgınde bana da sacma geldı çunku yagmur kar bunlar doga olayları ve yagmur yagdıgında aracın her tarafı zaten su oluyor :)

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
Toplam Hit: 1361 Toplam Mesaj: 3