Otobüslerdeki Tabletler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocalar, otobüs yolculuğu yaptım yakın zamanda 4-5 tane ve bu ekranlarla ilgili değişik hatalar yaşadım. tahribatta bu işi yapan kimse varsa biraz kurcuklamak istiyorum mevzuyu.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Artık herkesin cebinde akıllı telefon olduğundan kimse siklemiyor o tabletleri. Otobüs firmalarıda bunu bilip Wi-Fi hizmeti sunuyor. Koltuklarda USB çıkışıda var şarj derdide olmuyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Artık herkesin cebinde akıllı telefon olduğundan kimse siklemiyor o tabletleri. Otobüs firmalarıda bunu bilip Wi-Fi hizmeti sunuyor. Koltuklarda USB çıkışıda var şarj derdide olmuyor. 

tbt ruhu bu deyil... 

benim de bızıklamak istediğim bir konu. Android tabanlı olduklarına eminim de, override nasıl edilir diye hiç bızıklamadım. 

Bir zamanlar burada müridler otobüslerdeki ekranları heklerdi neler neler yabardı ühüüüüüüüüü 

(bomba tarifi duruyo mu acaba?) 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

uçak biletleri uçtukça millet tekrar otobüslere yönelmeye başlayacak. burada olur olmaz bizim gibi ılık götlüler rahat konforlu seyahat arayacaklar buda firma seçerken etikleyici olacak. bu cihazlarda kişiselleştirilmiş reklamlar olabilir, içerik havuzları çok kötü. toplu lisans alınıp ekranlarda gösterilebilir. gibi gibi. bence buradan 20 yıllık ekmek çıkar ekonomi düzelene kadar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

https://www.adam.com.tr/

Piyasadakilerin bi kismini bu firma yapiyor, asil uretim yerleri GOSB teknoparkta. Eskiden bi arkadasim orada calisiyordu, sormak istedigin birsey varsa sorayim kendisine.

Cihazlar yerli uretim bazi parcalari degistirilmis boardu yeniden tasarlanmis beaglebone diye biliyorum. Icinde normal android veya lightweight bi linux kosuyordu sanirim.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 766 Toplam Mesaj: 5
otobüs led ekran