folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Otomatik Serial Kod Gönderme Hakkında

Otomatik Serial Kod Gönderme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

merhbalar. sonteklif.com sitesinden  knight oyunu için program satın aldık satın alır almaz programı aktif edeceğimiz kod otomatik olarak sms ile geldi ve sonteklif msj kotusunada düştü kod . bu nasıl yapılıyor bilgisi olan yada ne diye aratmak gerekiyor . 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Birçok SMS gönderme sistemi mevcut piyasa da. Ücreti karşılığında size panel açıyorlar ve api ile istediğiniz numaraya istediğiniz mesajı otomatik olarak gönderiyor.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Birçok SMS gönderme sistemi mevcut piyasa da. Ücreti karşılığında size panel açıyorlar ve api ile istediğiniz numaraya istediğiniz mesajı otomatik olarak gönderiyor.

hocam sonteklif.com da api desteği yok ama 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Onların api desteği değil hocam , SMS hizmetini sağlayan firma onlara api hizmeti sağlıyor. 

Api sayesinde size SMS atıyorlar ve aynı zaman da kendi db Lerin de işlem yapıp o mesajı mesaj kutunuzda gösteriyorlar.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Benim bildiğim mağaza satın alınıyordu sonrasında sonteklifkod diye db olusturup kodları içine atıp sonteklife yolluyorsun her satın alma işleminde otomatik olarak sana kod yolluyor.

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

Bu servisin adı ‘OTP sms’ yada ‘Single shot sms’ olarak geçer. Operatör iş ortakları bu servisler için api hizmeti sunmaktalar.

bu iş için ‘bulk sms’ te kullanılabilir ama mesajın geç iletilmesi durumu oluşabilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Benim bildiğim mağaza satın alınıyordu sonrasında sonteklifkod diye db olusturup kodları içine atıp sonteklife yolluyorsun her satın alma işleminde otomatik olarak sana kod yolluyor.

sanırım olay tamda bu şekilde hocam .  db yi oluşturdukran sonra ne diye sonteklife atıyoruz hocam . yada biz mi entegere ediyoruz . bilgin var ise biraz açıklarmısın hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    infazteam bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

sanırım olay tamda bu şekilde hocam .  db yi oluşturdukran sonra ne diye sonteklife atıyoruz hocam . yada biz mi entegere ediyoruz . bilgin var ise biraz açıklarmısın hocam

ilk önce db oluşturup sontekliften satacağın kodları içine atıyorsun.Sonra mağaza açıyorsun işte knight online 1000kc mesela sonrasında sonteklif ulaşıyorsun diyorsunki benim elimde 1000 adet kod var bu kodları satın alan kişiler otomatik gelen kutusuna düşşün diye onlar seni yönlendiriyorlar.

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    infazteam bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

ilk önce db oluşturup sontekliften satacağın kodları içine atıyorsun.Sonra mağaza açıyorsun işte knight online 1000kc mesela sonrasında sonteklif ulaşıyorsun diyorsunki benim elimde 1000 adet kod var bu kodları satın alan kişiler otomatik gelen kutusuna düşşün diye onlar seni yönlendiriyorlar.

teşekürler hocam.

Toplam Hit: 894 Toplam Mesaj: 9
sms otomatik sms